Ubytování v jurtách

Liščí Farma je jako první a zatím jediné ubytovací zařízení, kde si můžete na vlastní kůži zkusit, jaké je bydlení ve vybavených jurtách.

Jurty

Jedinečné v české republice !

Chtěli jsme pro Vás připravit nevšední  zážitek a věříme, že se nám to podařilo. Za mnohá století existence jurty se z ní stal posvátný malý vesmír.Mongolové považují  střechu své jurty za nebeskou klenbu a otvor s korunou za Slunce, oko nebeské ze kterého přichází světlo. Jurta je ojedinělý druh stanu, který obsahuje konstrukční prvky připomínající spíše chatu nebo dokonce dům. Má zabudované zamykatelné z části prosklené dřevěné dveře, plastovou nebo prkennou podlahu a stylové okno . Toto obydlí je díky své jedinečnosti široce využíváno jak k sezónnímu kempování, tak i k trvalému bydlení na celém světě.Naše jurty nabízí ubytování  pro 4 a 6 osob, mají vybavenou kuchyňku s vařičem, lednicí a potřebným nábytkem. Plně k dispozici jsou v blízkosti sociální zařízení a sprchy.
Abychom Vám pobyt u nás co nejvíce zpříjemnili, tak jsme pro letošní rok připravili něco opravdu speciálního. Nechali jsme se inspirovat přáním Vás, našich hostů, a vybrali jsme ty nejlepší zapomenuté poklady české kuchyně.
U nás budete mít jedinečnou možnost ochutnat škubánky s mákem, ovocné knedlíky polévané  máslíčkem, žemlovku, domácí bramboračku s houbami, střapačky se zelím a uzeným a další úžasná jídla z kuchyní našich babiček a na která rádi vzpomínáme.A to vše formou celodenního stravování.

Udělejte si radost a přijeďte strávit dovolenou nebo jen krátké volno na Liščí Farmu. Čeká Vás příjemná atmosféra rodinného podniku, kde se budete cítit jako doma.

Více na www.liscifarma.cz

Liščí Farma


Facebook Twitter DZone It! Digg It! StumbleUpon Technorati Del.icio.us NewsVine Reddit Blinklist Add diigo bookmark