facebook

ACSI 2016 CampingCard - kempy se slevou


Kempy v Evropě se slevou až 50%

 

CAMP.cz - je partnerem holandské organizace ACSI pro ČR.

Rádi jezdíte do zahraničních kempů, nemusí to být vždy v té úplné špičce, ale připadá vám cena příliš vysoká? Nebo by jste rádi se slevou navštívili některý z kvalitních kempů v ČR ?

Dovolte nám Vám představit princip mezinárodního slevového systému který náš partner provozuje a i Vy se do něj nyní můžete lehce zapojit.

Proč jezdit do kempů právě v mimosezóně nebo hlavní sezóně mimo špičku?

- camping je stejně atraktivní jako v hlavní sezóně, provozovatelé mají mnohem více času Vám ve všem maximálně pomoci. Většina zázemí zahraničních kempů je v provozu i mimo hlavní sezónu. Jediná změny tedy je, že zaplatíte nesrovnatelně méně peněz.

Ale i pokud pojedete v hlavní sezóně, jistě Vám i pak tento katalog pomůže vybrat ten správný kemp.Všechny kempy jsou každoročně kontrolovány inspektory ACSI, máte tak tedy jistotu, že popis vybavení/služeb (kontrolováno je více jak 200 položek) kempu je naprosto aktuální.  Ke každému katalogu je od nás přiložen tento popis/ legenda v českém jazyce.


 

O slevovém systému CampingCard

V roce 2017 si již můžete vybrat z 3319 kempů z 20 zemí světa:

Belgie(52 kempů), Česko(19), Dánsko(70),  Francie(1435), Holandsko(393),  Chorvatsko(79), Irsko(16), Itálie(311), Lucembursko(27), Maďarsko(13), Německo(336), Norsko(17), Portugalsko(24), Rakousko(97), Řecko(33), Slovinsko(17), Španělsko(256), Švédsko(34), Švýcarsko(43) a Velká Británie(47).

Pro obsáhlost údajů je vydáváno ve dvou knihách (obě se ale dodávají jako celek pohromadě)

Po předložení slevové karty ACSI v nich zaplatíte v mimosezóně opravdu tu nejnižší možnou cenu.

U každého z participujících kempů je uvedeno v jakém období tuto slevovou kartu akceptuje (většinou se jedná o celé období kromě 6-8 týdnů v červenci a srpnu) a paušální částku, kterou v něm pak za jednu noc s touto kartou zaplatíte. 

V této paušální ceně 11, 13, 15, 17, nebo 19 Euro je pak obsažené standartní místo pro umístění Vašeho auta+stanu, nebo auta+karavanu resp. obytného auta a to vždy včetně přípojky elektřiny a 2 osob. Navíc jsou již v více jak 719 z těchto kempů v paušální ceně zahrnuty i 3 děti ve věku do 5-ti let.

Pokud by Vám to stále připadalo málo - spousta kempů nabízí další zvýhodnění při delším pobytu- např. 7=6, nebo 14=11. Pak tedy za pobyt v takovém kempu zaplatíte za 14 dní opravdu např. jen 11*12 Euro(+poplatky obci).

Popis tarifů- co je a co není v ceně zahrnuto


 

Jak se do systému zapojit

Systém je opravdu velmi jednoduchý

- zakupte si komplet 2 katalogů participujících kempů pro daný rok - cena komplet je 430 Kč. U katalogů naleznete kromě informací o kempech i přehledné mapy a jednu slevovou kartu.

- vyplňte zadní stranu karty osobními údaji

- vyberte si v přehledných katalozích kemp, který splňuje Vaše požadavky


- předložte slevovou kartu při příjezdu/zápisu v daném kempu

- předložte kartu i při odjezdu/placení a uhraďte za pobyt jen garantovanou cenu 11, 13,15, 17, nebo 19 Euro/ noc

- díky slevám se Vám cena za katalog většinou vrátí již po 3 dnech ubytování !!

 
             

 


Výhody systému CampingCard v kostce


Kempy akceptující CampingCard v roce 2016 v Česku

 

Seznam smluvních prodejců, u kterých lze katalog zakoupitObjednání katalogu se slevovou kartou, zaslání poštou

Cena za sadu 2 ks katalogů včetně jedné slevové karty: 430 Kč  + poštovné na dobírku 130 Kč (při objednávce zboží za min. 1500 Kč je poštovné zdarma)

Pro objednání prosím použijte náš jednoduchý OBJEDNACÍ FORMULÁŘ

 

Jezdíte s obytným autem a rádi kromě kempů využíváte také jednoduchá stání (Stellplatz) - rádi Vám nabídneme nový katalog, který v sobě kombinuje výše uvedený slevový systém s aktuálním přehledem míst, kde můžete s autem zastavit mimo kempy. Více informací