Autocamping ROZKOŠ   - 10 %

    www-stránky
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Order by
Date Photo
select
Resort-general impression Camping pitches or rent accommodation Sanitary Sport, animation Average rating
(from 8  persons)
Total value 6,20 Total value 7,00 Total value 7,13 Total value 6,78 Total value 7,13
06.08.2017 0
 
10,0 10,0 10,0 10,0 10,0
User
73monik
created: 6.8.2017
group: Group is not specified
Dovolená 2017
Za mně naprostá jednička ,děti se vyřádily ,kousíček Babiččino údolí od campu cca 20. min. pěšky ...a i cenově vše přijatelné....

06.08.2017 0
 
User
LuckaRadka
created: 6.8.2017
group: Group is not specified
kemp Rozkoš-jedno velké zklamání
Kemp je zastaralý,chata v katastrofálním stavu,špinavé polštáře,vytíralo se možná někdy v minulém století.Pavučiny pod postelí,stůl,židle všechno špinavé.Na stránkách uvádí sprchy za 10kč,ale jsou za 20kč v reálu.Voda skoro neteče a nedá se regulovat teplota,tak si dejte pozor na opaření dětí.O půlnoci bordel neuklizeno,bez toaletního papíru.Hluk do noci bych ještě v kempu přežila,ale bez wifi v dnešní době kdy je volná wifi v každém obchodním domě,docela ostuda.A opět uváděná volná wifi na stránkách kempu.Ještě,že jsme si vzali vlastní povlečení,po dvou nocích jsme vzali nohy na ramena,protože i voda byla zelená a plaval v ní bordel,tak možná cedule na vlastní nebezpečí by se hodila.V jedné z restaurací nám fotbálek sebral deset korun a míček nikde,po obsluze jsme chtěli vysvětlení a prý by tam peníze neházeli,že moc nefunguje a cedulku s upozorněním někdo ukradl.Opravdu profesionální přístup.Celkově katastrofa a nedoporučuji v žádném případě.

20.08.2017
 
User
rozkos
Založen 10.11.2009 12:52:17
Skupina Group is not specified
Dobrý den. Mrzí nás, že jste u nás nenašli to co jste očekávali. Ale wifi zdarma v kempech běžná není a dokonce ani ne v zahraničí. Zkuste třeba Itálii a budete překvapeni. Co se vody týče, tak dlouhé roky jsme bojovali o vlastní koupaliště - biotopy a v letošním roce začne pod hlavičkou Města Česká Skalice jejich realizace. Tak snad v příštím roce bude nabídnuta čistá voda ke koupání i když ne přímo v Rozkoši. Za tu odpovědnost nést nemůžeme. Je natolik rozlehlá, že udržet kvalitu není v silách jednoho kempu. Ale pro vyznavače vodních sportů či rybáře je stále vyhovující. Co se týče povlečení, nepereme jako jiné kempy samy, ale dodávají nám služby Náchodské prádelny, tak opravdu nechápu v čem by měl být problém, že povlečení máte vlastní. A sprchy jsou opravdu za 10,.-Kč, vyšším poplatkem jen prodloužíte dobu sprchování. Provozovatelé občerstvení podnikají na svůj účet, jsou u nás v nájmu. Peníze za fotbálek vám měli vrátit a to je neomluvitelné. Ale reklamaci je třeba uplatnit hned, bez prodlení popř. informovat recepci kempu, zjedná pořádek. Alespoň tak to funguje všude jinde. Recenze je fajn, ale zkaženou dovolenou vám nenahradí.
29.12.2016 0
 
7,0 9,0 10,0 4,0 8,0
User
hitzel
created: 29.12.2016
group: Family with young children
Kemp
Tento kemp je čistý zato hlučný.Pro děti v té době žádné vyžití a bazének byl dost studený.Ale jinak to bylo krásné.

22.08.2015 0
 
User
Geruda
created: 14.8.2015
group: Group is not specified
about the truth
This is the worst camp I've ever been (and we've stayed in many different countries). dirty water (no warnings), the toilets where you can shoot horror movies, lots of cheap, seedy bars. There are no kitchen facilities. I really regret that I did not do pictures of toilets, where my wife was afraid to go in the middle of the night. Absolutely not recommended - especially that close there are other - better - camping.

10.08.2015 0
 
5,0 3,0 6,0
User
danuska
created: 10.8.2015
group: Family with young children
dovolená na Rozkoši
Chtěla bych se podělit také o své zážitky. Jelikož pracuji také v jednom zařízení, které nabízí ubytovací a stravovací služby , nechápu, že v takovém velkém středisku,které navštíví ročně několik tisíc lidí může být tak zanedbaná část jako je hygiena. Proboha v této době, kdy člověk je náročnější a náročnější bych určitě tuto část nenechávala jak je / asi 40 let staré /. Jinak ještě kromě vody ve které se nedalo koupat a kdybychom neměli internet tak ani nevíme, že krajská hygienická stanice zakázala koupání bylo vše ke stáří kempu v normě. Přece si nenecháme zkazit dovolenou, kterou někteří máme akorát jeden týden v roce. Ale určitě už do tohoto kempu nepojedeme.

12.08.2015
 
User
rozkos
Založen 10.11.2009 12:52:17
Skupina Group is not specified
Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Kvalita vody v údolní nádrži Rozkoš je pravidelně sledována KHS Hradec Králové, dojde-li ke zhoršení jsou vzorky odebírány 1x týdně. Výsledky jsou veřejné, dostupné na internetu, rovněž tak je odkaz z našich stránek. Před recepcí je umístěna nástěnka (majetek KHS) kde si samy vyměňují materiály a informují veřejnost. Jsme ze zákona koupací oblastí, proto ta péče. Na jiných vodních plochách v okolí se to nedozvíte - provozovatelé nemají povinnost odebírat vzorky. Pod dohledem KHS je i dětské brouzdaliště, plněné pitnou vodou. Jistě jste si všimla, že v areálu není jen původní sociální zařízení ( to ponecháváme z důvodu docházkové vzdálenosti), ale i nové na křižovatce, stáří cca 5 let. Ale zřejmě jste to měla daleko, areál je rozlehlý - tak proto se udržují i ty starší. Za vodu se můžeme jen omluvit, ale vzhledem k letošnímu tropickému počasí, a rozlehlosti přehrady je to neřešitelný problém. Město Česká Skalice se snaží vybudovat nová koupací jezírka o rozloze cca 2500m2, stavební povolení bylo právě vydáno, realizace snad příští rok. Doufáme, že tak do budoucna budeme moci nabídnout našim rekreantům lepší podmínky a Rozkoš zachovat pro vodní sporty, lodě a rybáře. Hezký den, Ing.Jan Šnajdr