CampingCard - co je vše v ceně obsaženo

 

 

Po předložení platné CampingCard ACSI karty zaplatíte v participujícím kempu se 2 osobami v době platnosti pouze 12, 14, 16, 18, nebo 20 Euro.

U každého kempu je vždy uvedeno kterou z těchto cen pro daný rok zvolil. Jsou tedy různé ceny, jedno je ale jisté- vždy platíte s kartou mnohem méně, než by jste v té době platili normálně. Sleva oproti normální pultové ceně v daném časovém období může dosáhnout až 50%.

V kombinaci s nabídkami při dlouhodobějším pobytu- např. 7=6, nebo 14=11 pak můžete dosáhnout úspory ještě vyšší.

 

V paušální ceně je obsaženo:

 • standardní místo *

 • pobyt dvou dospělých osob

 • v kempech, které jsou označeny symbolem  jsou v ceně navíc obsaženy až 3 děti do věku 5-ti let

 • auto+ karavan včetně předsíňky nebo auto+stan nebo obytné auto s markýzou

 • přípojka elektřiny do 6A včetně. Při měřených odběrech je v ceně obsažena spotřeba do max. 4kWh/den. Pokud budete chtít přípojku elektřiny s větším jištěním, nebo spotřebujete více jak 4kWh/den pak má kemp právo tento rozdíl k paušální ceně připočíst

 • Použití teplé sprchy. Pokud jsou v kempu používány automaty na mince/ žetóny pak máte právo na na 1 žeton na dospělou osobu a den. **

 • pobyt jednoho psa, pokud jsou psi v kempu povoleni. V případě že budete mít psů více, má kemp právo další psy k paušální částce připočíst

 • místní DPH

 

 

* Některé kempy dělají rozdíl mezi standardními, komfortními a luxusními místy. Tato komfortní, nebo luxusní místa jsou většinou větší a jsou vybavena i přípojkou vody a kanalizace. Většinou dostanete s ACSI kartou automaticky standardní místo. Pokud si však s kempem domluvíte, že chcete raději mít komfortní nebo luxusní místo, má kemp právo požadovat příplatek.

** Kemp je povinen vlastníkovi CC karty na základě CampingCard ACSI pravidel umožnit se osprchovat minimálně 1x denně. K tomuto musí každý vlastník slevové karty obdržet 1 žeton na sprchování pro každou dospělou osobu a den. Pokud je kemp vybaven jiným způsobem kontroly teplé vody ve sprchách - např. automaty přímo na mince, čipové karty apod., platí výše uvedené s tím, že provozovatel kempu sám zajistí pravidlo, aby bylo 1 sprchování na osobu a den zdarma zajištěno. Teplá voda u dřezů na mytí nádobí není standardně v ceně obsažena.


 

 

V paušální ceně není obsaženo:


 • eventuální příplatek za komfortní nebo luxusní místo

 • pobyt třetí a další dospělé osoby, pokud kemp souhlasí, že majitel CC karty přijede s více jak 2 osobami. Z praxe ale víme, že drtivá většina kempů s tím nemá problém a je jen ráda, že si může za osoby navíc připočíst normální tarif.

 • při pobytu dětí doplatíte k paušální ceně tarif za děti v daném období (jako u dospělých osob navíc). Výjimku tvoří kempy označené symbolem , kde jsou již i 3 děti do 5-ti let(včetně) v paušální ceně též obsažené

 • služby navíc, které kemp normálně zpoplatňuje/pronajímá- např. tenisové kurty, minigolf apod.

 • turistický poplatek, ekologický poplatek, poplatek z odpadového hospodářství a jiné povinné poplatky podle daného státu a destinace. Protože tyto poplatky jsou podle oblasti velmi rozdílné, není tedy možné aby byly v paušální cenně obsaženy.

 • přípojka elektřiny nad 6A (u údajů o každém kempu máte i uvedenu maximální hodnotu jističe, která je k dispozici), při měřených odběrech pak spotřeba nad 4kWh/den.

 • případné rezervační a administrativní poplatky, pokud jsou tyto účtovány

 

 

Extra sleva:

Ceny s CC slevou kartou jsou již samy o sobě oproti normální ceně velmi výhodné, ale přesto je  možné získat ubytování ještě výhodněji. Některé kempy poskytují další slevy při dlouhodobějším pobytu.

Například: pokud v katalogu u informací o kempu naleznete např. uvedeno "7=6", znamená to, že pokud zůstanete ubytováni 7 nocí, uhradíte jen 6 x cenu u daného kempu uvedenou. Dále mohu být u kempu uvedené další různé kombinace, ale pravidlo zůstává stále stejné.

Jen bychom rádi upozornili- u kempu mohou být uvedeny různé kombinace např. 4=3, 7=6 a 14=12. Máte však vždy právo využít jen jednu kombinaci. Pokud tedy v tomto případě zůstanete v kempu ubytování po dobu 13 nocí, máte právo využít slevu 7=6, ne se snažit kombinovat násobky 4=3, nebo sčítat 4=3 a 7=6.

 

 

 Zpět na přehled Camping Card