camping Rožnov  

    www-stránky
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Seřadit podle
Datum Foto
select
Areál - celkový dojem Campingové místo, pevné ubytování Sociální zařízení Sport, animace Průměrné hodnocení
(od  3  osob)
Celkem 7,50 Celkem 8,50 Celkem 8,00 Celkem 7,67 Celkem 8,87
12.07.2019 0
 
10,0 10,0 10,0 5,0 9,0
Uživatel
Jana1*-
založen: 12.7.2019
skupina: Skupina neuvedena
Prodloužený víkend
Můžeme jen doporučit, krásné prostředí a parádní zázemím.....

27.07.2015 0
 
7,0 9,0 7,0 8,0 7,6
Uživatel
LuckaM
založen: 27.7.2015
skupina: Rodina s malými dětmi
Obsluha kazí dojem
V tomto kempu jsme strávili víkend 24.7.-26.7.2015. Přijeli jsme dvě rodiny jedním obytným vozem a s jedním karavanem. Samotný kemp je celkem v pořádku, ale již na recepci ztratíte iluzi o kvalitě poskytovaných služeb. Samotné prostředí recepce nic moc, k tomu dvě slečny recepční, které to očividně "hodně baví", ale nakonec nás přeci jen ubytovali. Při ubytování jsme obdrželi mapku areálu a seznam slevových akcí. Stání pro karavany je dobré, na travnaté ploše u vzrostlých jehličnanů. Karavanisti mají také k dispozici svoje sprchy a sociálky - vše čisté. Jen jsme nedokázali dohledat, kam s plným chemickým záchodem :( a výpust na odpad taky nikde - pokud nepočítám kanálek ke kterému se přes zídku nedalo najet. Ale možná jsme jen špatně hledali. Co se týká dalších služeb v kempu, vyzkoušeli jsme místní "restauraci" nebo spíše bufet. Obsluha KATASTROFÁLNÍ! Dvě mladé slečny, zřejmě brigádnice postrádaly základy slušného chování - nedokázaly ani pozdravit když host vešel dovnitř. Točili tam tři druhy piva a místy slečny nevěděly co mají v které sklenici roztočené....atp. Nevraživost mezi výčepem a kuchyní očividný i slyšitelný. Co oceňuji je bazén (i když jsme se nekoupali) - čistá a teplá voda, dále obsluha trampolín perfektní -ochotní, přátelští, děti na maxi jumpu povzbuzovali. Jedno skákaní na trampolíně a jedno na maxi jumpu pro každého ubytovaného zdarma. Půjčovna různých šlapadýlek (kol) pro děti i dospělé taky bezva. Další problém vznikl, když jsme chtěli kartičky na slevu do Valašského muzea v přírodě-měli jsme smůlu, kartičky zrovna došly! Slečna na recepci nám sdělila, že již kartičky nemá a nové budou v pondělí, až přijde pan ředitel muzea do práce. Podotýkám, že v pátek kartičky ještě byly k dispozici. Údajně jich měli dost, ale hosté si je velmi rychle rozebrali. Kemp byl poloprázdný a předpokládali jsme, že by asi tak zhruba mohli vědět jaká je kapacita kempu a kolik budou kartiček potřebovat, no jaksi jsme se přepočítali. Nešlo ani tak o tu slevu, jako spíše o princip a hlavně chování. Tyhle maličkosti dost kazí celkový dojem z kempu.

27.07.2015
 
Uživatel
Roznov
Založen 10.11.2009 12:52:51
Skupina Skupina neuvedena
Dobrý den paní Mikalová, velmi mne mrzí, že jste nebyli 100% spokojeni. Nevím co Vás zklamalo na prostředí recepce, všude čisto, stoleček s letáčky, mapy a cyklomapy zdarma. Ano na pultu máme kasičku nadace KRTEK a v rohu bener nadace, ale předpokládám že ten Vám nevadil. Luxusní klimatizované recepce s mramorovou podlahou čekejte spíše v hotelích. Nevím co si mám představit pod pojmem, že slečny rečepční práce hodně baví, úsměv a vstřícné chování k zákazníkovi je vždy na prvním místě a jste prozatím první kdo má tyto námitky, ostatní reakce jsou kladné. Také nevím jak si vysvětlit, že jste nemohli dohledat chemické wc, které jsou v areálu dvě. Proč jste se tedy nepřišli zeptat na recepci??? Co se týká připomínek k restauraci...v letošním roce skutečně všude upozorňujeme, že restaurace v Campingu není a je v provozu pouze BUFET (stravovat se lze v resturaci jen 100 metrů od kempu), je to z důvodu plánované rekonstrukce, stavající zázemí pro provoz restaurace již nebylo vyhovující a tudíž provozujeme pouze bufet. V příštím roce bude již vše v pořádku. Co se týká obsluhy bufetu, jedná se opravdu o 2 mladé slečny a jelikož jsme kemp, tak taky o brigádnice a pokud Vás nepřivítaly úsměvem a pozdravem je to opravdu chyba za kterou přijměte mou omluvu, praktické dovednosti slečen nejsou opravdu 100%, musím se jich trošku zastat jelikož jsem v 18 letech taky toužil po brigádě a né všechno jsem uměl, ale snad Vám posezení u nás v bufetu nepokazilo dovolenou. Slevové kartičky do muzea vydává muzeum samotné po 200 kusech a na každé kartičce musí být podpis pana ředitele, takové jsou holt pravidla, před víkendem bylo kartiček skutečně dostatek a jak sama píšete obdrželi jste info o slevách při příjezdu, kde je uvedeno že si máte kartičky v případě zájmu vyžádat na recepci. Vaše domněnka že kemp byl poloprázdný je opravdu mylná, zájem o kupóny byl tento týden i díky Anenské pouti veliký. Jde však o bonus zcela ZDARMA a tak by mne ani ve snu nenapadlo, že Vás tato skutečnost tak rozhořčila až z Vás byly recepční mírně řečeno zaskočené. I tak věřím, že se Vám u nás líbilo a rádi se budete vracet. Na zlepšení našich služeb budeme neustále pracovat. S pozdravem vedoucí Campingu Rožnov
24.06.2014 0
 
3,0 5,0 5,0
Uživatel
Dadus
založen: 24.6.2014
skupina: Dvojice- jsme nejraději spolu
služby kempu
Tento kemp jsem navštívila na víkend od 20.6.2014. v kempu nefungovali žádné bufety ani restaurace. WC a sprchy byli otevřeny pouze jedny. Večerní osvětlení v pátek nefungovalo. Teplá voda byla na příděl jen v určité hodiny. Tohle nejsou služby 3 hvězdičkového campu. Bazen nenapuštěn a ostatní sportovní vyžití nulové.

27.07.2015
 
Uživatel
Roznov
Založen 10.11.2009 12:52:51
Skupina Skupina neuvedena
Od roku 2015 se změnil majitel kempu, tato recenze patří tedy ještě minulým majitelům, respektivě nájemcům.
30.04.2014 0
 
10,0 10,0 10,0 10,0 10,0
Uživatel
SKYTY
založen: 30.4.2014
skupina: Skupina neuvedena
Jak to vidím já...
Kemp hodnotím na 1.Vstřícní majitelé-hned reagovali na mejl s dotazem,očekávali nás.Dobré značení od vlakového a autobusového nádraží,což nebývá zvykem.Ceny přijatelné,kafe za 20kč.V kempu jsou informační tabule,nechybí ani odjezdy vlaků což je prima.Čisto v celém kempu,dostatek odpadkových košů,,dokonce sáčky na psí hovínka.Příjemné je i dřevo na táborák,které je k dispozici,člověk nemusí do lesa.

31.07.2013 0
 
Uživatel
skylad
založen: 31.7.2013
skupina: Skupina neuvedena
Nemá to chybu!
Již několikrát jsem se zastavil při svých cestách na východ v tomto kempu a nemá to chybu. Ať v jednoduchém pokojíku v pensionku nebo v chatičce vše bylo jednoduché levné. Perfektní služby, ochotný personál, dobrá a levná restaurace a bazén s příjemnou vodičkou. Tak po cestě z Ústí n.L. se vždy osvěžím, zajdu na véču a krásně se na bezva vzdoušku vyspím. No a ráno po snídani hurá na východ a to už jsou Vysoké Tatry kousek :-)
Prohlédněte si hodnocení/recenze kempu i u naší partnerské organizace Zoover: