camping Rožnov  

    www-stránky
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Sort efter
Dato Foto
select
Camping-generelle indtryk Pladser eller lejefaciliteter(Hytter,...) Sanitær facilitæter Sport, animation Gennemsnitlige rating
(fra  3  personer)
I alt 7,50 I alt 8,50 I alt 8,00 I alt 7,67 I alt 8,87
12.07.2019 0
 
10,0 10,0 10,0 5,0 9,0
Bruger
Jana1*-
oprettet: 12.7.2019
gruppen: Gruppen er ikke opfort
Prodloužený víkend
Můžeme jen doporučit, krásné prostředí a parádní zázemím.....

27.07.2015 0
 
7,0 9,0 7,0 8,0 7,6
Bruger
LuckaM
oprettet: 27.7.2015
gruppen: Familie med sma born
Obsluha kazí dojem
V tomto kempu jsme strávili víkend 24.7.-26.7.2015. Přijeli jsme dvě rodiny jedním obytným vozem a s jedním karavanem. Samotný kemp je celkem v pořádku, ale již na recepci ztratíte iluzi o kvalitě poskytovaných služeb. Samotné prostředí recepce nic moc, k tomu dvě slečny recepční, které to očividně "hodně baví", ale nakonec nás přeci jen ubytovali. Při ubytování jsme obdrželi mapku areálu a seznam slevových akcí. Stání pro karavany je dobré, na travnaté ploše u vzrostlých jehličnanů. Karavanisti mají také k dispozici svoje sprchy a sociálky - vše čisté. Jen jsme nedokázali dohledat, kam s plným chemickým záchodem :( a výpust na odpad taky nikde - pokud nepočítám kanálek ke kterému se přes zídku nedalo najet. Ale možná jsme jen špatně hledali. Co se týká dalších služeb v kempu, vyzkoušeli jsme místní "restauraci" nebo spíše bufet. Obsluha KATASTROFÁLNÍ! Dvě mladé slečny, zřejmě brigádnice postrádaly základy slušného chování - nedokázaly ani pozdravit když host vešel dovnitř. Točili tam tři druhy piva a místy slečny nevěděly co mají v které sklenici roztočené....atp. Nevraživost mezi výčepem a kuchyní očividný i slyšitelný. Co oceňuji je bazén (i když jsme se nekoupali) - čistá a teplá voda, dále obsluha trampolín perfektní -ochotní, přátelští, děti na maxi jumpu povzbuzovali. Jedno skákaní na trampolíně a jedno na maxi jumpu pro každého ubytovaného zdarma. Půjčovna různých šlapadýlek (kol) pro děti i dospělé taky bezva. Další problém vznikl, když jsme chtěli kartičky na slevu do Valašského muzea v přírodě-měli jsme smůlu, kartičky zrovna došly! Slečna na recepci nám sdělila, že již kartičky nemá a nové budou v pondělí, až přijde pan ředitel muzea do práce. Podotýkám, že v pátek kartičky ještě byly k dispozici. Údajně jich měli dost, ale hosté si je velmi rychle rozebrali. Kemp byl poloprázdný a předpokládali jsme, že by asi tak zhruba mohli vědět jaká je kapacita kempu a kolik budou kartiček potřebovat, no jaksi jsme se přepočítali. Nešlo ani tak o tu slevu, jako spíše o princip a hlavně chování. Tyhle maličkosti dost kazí celkový dojem z kempu.

27.07.2015
 
Bruger
Roznov
Založen 10.11.2009 12:52:51
Skupina Gruppen er ikke opfort
Dobrý den paní Mikalová, velmi mne mrzí, že jste nebyli 100% spokojeni. Nevím co Vás zklamalo na prostředí recepce, všude čisto, stoleček s letáčky, mapy a cyklomapy zdarma. Ano na pultu máme kasičku nadace KRTEK a v rohu bener nadace, ale předpokládám že ten Vám nevadil. Luxusní klimatizované recepce s mramorovou podlahou čekejte spíše v hotelích. Nevím co si mám představit pod pojmem, že slečny rečepční práce hodně baví, úsměv a vstřícné chování k zákazníkovi je vždy na prvním místě a jste prozatím první kdo má tyto námitky, ostatní reakce jsou kladné. Také nevím jak si vysvětlit, že jste nemohli dohledat chemické wc, které jsou v areálu dvě. Proč jste se tedy nepřišli zeptat na recepci??? Co se týká připomínek k restauraci...v letošním roce skutečně všude upozorňujeme, že restaurace v Campingu není a je v provozu pouze BUFET (stravovat se lze v resturaci jen 100 metrů od kempu), je to z důvodu plánované rekonstrukce, stavající zázemí pro provoz restaurace již nebylo vyhovující a tudíž provozujeme pouze bufet. V příštím roce bude již vše v pořádku. Co se týká obsluhy bufetu, jedná se opravdu o 2 mladé slečny a jelikož jsme kemp, tak taky o brigádnice a pokud Vás nepřivítaly úsměvem a pozdravem je to opravdu chyba za kterou přijměte mou omluvu, praktické dovednosti slečen nejsou opravdu 100%, musím se jich trošku zastat jelikož jsem v 18 letech taky toužil po brigádě a né všechno jsem uměl, ale snad Vám posezení u nás v bufetu nepokazilo dovolenou. Slevové kartičky do muzea vydává muzeum samotné po 200 kusech a na každé kartičce musí být podpis pana ředitele, takové jsou holt pravidla, před víkendem bylo kartiček skutečně dostatek a jak sama píšete obdrželi jste info o slevách při příjezdu, kde je uvedeno že si máte kartičky v případě zájmu vyžádat na recepci. Vaše domněnka že kemp byl poloprázdný je opravdu mylná, zájem o kupóny byl tento týden i díky Anenské pouti veliký. Jde však o bonus zcela ZDARMA a tak by mne ani ve snu nenapadlo, že Vás tato skutečnost tak rozhořčila až z Vás byly recepční mírně řečeno zaskočené. I tak věřím, že se Vám u nás líbilo a rádi se budete vracet. Na zlepšení našich služeb budeme neustále pracovat. S pozdravem vedoucí Campingu Rožnov
24.06.2014 0
 
3,0 5,0 5,0
Bruger
Dadus
oprettet: 24.6.2014
gruppen: Ungt par- vi er lykkelige sammen
služby kempu
Tento kemp jsem navštívila na víkend od 20.6.2014. v kempu nefungovali žádné bufety ani restaurace. WC a sprchy byli otevřeny pouze jedny. Večerní osvětlení v pátek nefungovalo. Teplá voda byla na příděl jen v určité hodiny. Tohle nejsou služby 3 hvězdičkového campu. Bazen nenapuštěn a ostatní sportovní vyžití nulové.

27.07.2015
 
Bruger
Roznov
Založen 10.11.2009 12:52:51
Skupina Gruppen er ikke opfort
Od roku 2015 se změnil majitel kempu, tato recenze patří tedy ještě minulým majitelům, respektivě nájemcům.
30.04.2014 0
 
10,0 10,0 10,0 10,0 10,0
Bruger
SKYTY
oprettet: 30.4.2014
gruppen: Gruppen er ikke opfort
Jak to vidím já...
Kemp hodnotím na 1.Vstřícní majitelé-hned reagovali na mejl s dotazem,očekávali nás.Dobré značení od vlakového a autobusového nádraží,což nebývá zvykem.Ceny přijatelné,kafe za 20kč.V kempu jsou informační tabule,nechybí ani odjezdy vlaků což je prima.Čisto v celém kempu,dostatek odpadkových košů,,dokonce sáčky na psí hovínka.Příjemné je i dřevo na táborák,které je k dispozici,člověk nemusí do lesa.

31.07.2013 0
 
Bruger
skylad
oprettet: 31.7.2013
gruppen: Gruppen er ikke opfort
Nemá to chybu!
Již několikrát jsem se zastavil při svých cestách na východ v tomto kempu a nemá to chybu. Ať v jednoduchém pokojíku v pensionku nebo v chatičce vše bylo jednoduché levné. Perfektní služby, ochotný personál, dobrá a levná restaurace a bazén s příjemnou vodičkou. Tak po cestě z Ústí n.L. se vždy osvěžím, zajdu na véču a krásně se na bezva vzdoušku vyspím. No a ráno po snídani hurá na východ a to už jsou Vysoké Tatry kousek :-)


Campingpladser, som du måske også være interesseret i

    koupaliště - autokemp Ricco koupaliště - autokemp Ricco

Leoše Janáčka 923, 74258 Příbor
koupaliště - autokemp Ricco

Campingpladsen og pensionen er i sommermånederne forbundet med sommerarealet med friluftsbadet. Indk...
www sider

    camp Dešná camp Dešná

Neubuz 62, 763 15 Slušovice
camp Dešná

Camp Resort & Desna er det ideelle sted, med komfortable faciliteter, kvalitet, udstyr og profession...
www sider

    eurocamping Bojkovice eurocamping Bojkovice

Štefánikova 1008, 687 71 Bojkovice
eurocamping Bojkovice

Campingpladsen befinder sig på udkanten af byen Bojkovice i nærheden af tog- og busbanegård i gåafst...
www sider