camping Baldovec  

    www-stránky
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Seřadit podle
Datum Foto
select
Areál - celkový dojem Campingové místo, pevné ubytování Sociální zařízení Sport, animace Průměrné hodnocení
(od  5  osob)
Celkem 5,20 Celkem 7,20 Celkem 6,00 Celkem 5,60 Celkem 6,00
21.07.2013 0
 
8,0 8,0 8,0 5,0 7,4
Uživatel
opuu
založen: 21.7.2013
skupina: Skupina neuvedena
Líbilo se nám tu.
V Baldovci nás potkalo nádherné počasí. Nemohu zcela souhlasit s posledními komentáři. Obsluha na restauraci byla sice zavalená a chvíli jsme čekali, trefili jsme zrovna nával, při menším počtu lidí personál perfektně stíhal, takže mohu říct že se snažili a byli milí. Jídlo dobré cena za něj přijatelná. Ubytování v chatkách pěkné, čisté. Dost nás překvapilo, že kemp je střežený uniformovaným hlídačem co vypadal jako policista, ale potěšilo nás to, nemuseli jsme se strachovat o kola a byl dost informovaný o okolí i o kempu, což se nedá příliš říct o slečnách recepčních, které nás jen na někoho odkazovali a tvářili se že je obtěžujeme. Animátoři nebo instruktoři byli pravda, trošku zmatení a evidentně by snesli více proškolit, zvláště mladík od paintballu. Lanové centrum a lanovka byli super, ocenili jsme hlavně, instruktora Kamila, který velice šetrně po sjezdu na lanovce spustil naše děti, že se ani nebáli. Za bazén 30kč? Za bazén bez skluzavky a nefunkční sprchy se mi to moc nelíbilo, ale voda čistá a cena směšná a děti do 95cm neplatí. U stánku u bazénu bych ocenil větší nabídku jídla, personál stánku příjemný vstřícný. Hřiště na beach a tenisové kurty pěkně udržované. Celkový dojem z kempu máme velice příjemný asi jsme trefili nějaký dobrý čas soudě dle komentářů níže a hodně se nám tu líbilo, určitě se ještě vrátíme.

18.07.2013 0
 
3,0 6,0 2,0 1,0 2,8
Uživatel
remata
založen: 18.7.2013
skupina: Rodina s malými dětmi
Hodnocení
Camp se nachází v opravdu pěkném místě, najít ho, je také zážitek. Naprosto souhlasím s reakcí předchozích. Z celého campu jsem se setkala pouze se dvěma zaměstnanci,(Míša Kamlerová, Marcela Matoušková) kteří byli vstřícní, milí a obětaví. Ostatní jsou nepříjemní, než si vás někdo všimne v restauraci, přejde vás chuť na jídlo. Všechno stokrát, každá objednávka měla nějaký problém. Dát si nealkoholické mojito, zaplatit celé a dostat k tomu rum zvlášť, to se jen tak nevidí. Odůvodnění, server jim to nevezme... O animátorech nemůže být ani řeč!!!! Nejhorší součást campu. Nekvalifikovaní, nechce se jim, neumí to a ještě nepříjemní. Poplatek za bazén 30 Kč i za mimino... už tak je to jeden z nejdražších campů, které jsem navštívila. Asi by se nad sebou měl manager velice zamyslet!!!!! Zde už nás opravdu nikdo nedostane.

13.12.2012 0
 
1,0 8,0 8,0 4,0 5,8
Uživatel
vojtěch
založen: 13.12.2012
skupina: Dvojice- jsme nejraději spolu
recenze
Krásné okolí a celkem dobrá vybavenost. První s kým jsme se potkali v kempu než jsme ho vůbec našli bala slečna na recepci. Jen nás ubytovala a o nic dalšího se nestarala, pokud bychom se nezeptali, kde se vůbec nachází naše chatička, tak bychom bloudili po kempu dodnes. Neřekla nám ani, jaké jsou možnosti v kempu, žádný letáček, prostě nic. Neřekl bych, kdyby za námi stála dlouhá fronta čekající na ubytování, ale byli jsme tam uplně sami. Bydleli jsme v chatičce, celkem pěkné, tam se nedá nic vytknout. Jeden den jsme si půjčili v kempu horská kola - to že byla špinavá, že jsem se na ně pomalu bál sáhnout, bych ještě přehlédl, jsem přeci v přírodě, ale když už za něco mám platit, tak bych očekával, že to dostanu v nějakém normálním stavu. Instruktoři, by se mohli místo vysedávání na pohovkách, zabývat správou věcí, které jsou jim svěřené. Večer jsme šli s manželkou na večeři do místní "restaurace" - promiňte mi to, ale musí to být v uvozovkách, jelikož to se restaurací nazvat nedá. Pokud už si vás někdo vůbec všimne a hodí vám na špinavý a politý stůl jídelní lístky a rovnou se vás ptá co si dáte při nepřijde uplně vhodné. Hlavně když obsluha vypadá, jak když vyjdou z blázince. Jeden co neumí mluvit a druhý vysoký, šourající se v pantoflích po place s účesem alias Jarda Jágr před 20 lety. Chování a projev obsluhy je to nejhorší, co můžete v tomto kempu zažít, protože Vám to zkazí celý pobyt, na kterém jste si přijeli odpočinout. Pokud se chcete nechat okrást, co se nám bohužel v restauraci dvakrát stalo a chcete, aby Vám bylo těžko celý zbytek dne, navštivte určitě tento podnik. Jinak široko daleko nic není a na to tady spoléhají. Ačkoliv se kemp nachází ve velmi pěkném prostředí, tento zážitek a zkažená dovolená mě nutí se kempu Baldovec vyhnout velikým obloukem! doba pobytu:konec července 2012

06.07.2010 0
 
5,0 7,0 6,0 9,0 6,6
Uživatel
anazuz
založen: 6.7.2010
skupina: Rodina s malými dětmi
recenze
V kempu chybí obchod se základními potravinami. Informace v recepci o okolních obchodech nepravdivé. Kuchynku ani společenskou místnost jsme také nenašli. Sanitární zařízení slušné a čisté, ale teplá voda pouze ve sprchách za poplatek. Bazén také sice s poplatkem pouze 30Kč na osobu, ale platí všichni včetně mimin. V restauraci neochotní, a v sobotu diskotéka do 2hod v noci, opravdu jsme si mohli zatančit přímo ve stanu, i ostatní dny restaurace celkem dlouho otevřená a hlučná. Hezké sportoví hřiště, lanové centrum,ale vše za poplatek. A základní ubytování celkem drahé- zkrátka za hodně peněz málo muziky.

14.06.2010 0
 
9,0 7,0 6,0 9,0 7,4
Uživatel
Paula
založen: 14.6.2010
skupina: Rodina s malými dětmi
Fijne camping voor kinderen en hun ouders...
Wij hebben een dochter van vier en twee zonen van 8 en 10 jaar. Vorig jaar hebben we deze camping een weekje geprobeerd. Nu willen de kids weer terug! Dus hebben we twee weken gereserveerd! Mooie natuur en veel sportiviteit. Behalve op karaoke avond is het na elf uur lekker rustig. Gemengd gezelschap, ook tsjechen, denen enzo. Doen dus!
Prohlédněte si hodnocení/recenze kempu i u naší partnerské organizace Zoover:


Kempy, které by Vás také mohly zajímat

    Morava Camp

Petra Bezruče 795/13 , 78985 Mohelnice
Morava Camp

Kemp je umístěn na okraji rozsáhlého lesoparku u města Mohelnice. Po celý rok nabízí ubytování v Mo...
web stránky

    autocamp Free Star Strachotín

Šakvická 3, 693 01 Strachotín
autocamp Free Star Strachotín

Rodinný kemp se nachází ve vesničce Strachotín, okres Břeclav, přímo na břehu Novomlýnských nádrží, ...
web stránky

    autocamp Wilsonka

Hartvíkovice 221, 67576 Hartvíkovice
autocamp Wilsonka

AUTOKEMP WILSONKA se nachází na březích Dalešické přehrady, 1 km jihovýchodně od obce Hartvíkovice, ...
web stránky