Výlety > Parkoviště > Parkoviště P-R

 

14.7.2012 pavel  /  Počet zobrazení309

Vzdálenost od  camping Oase Praha:  Strpení, počítáme vzdálenost po silnici...

Pod Chodovem , 14000 Praha

GPS: 50° 01' 58" N   14° 29' 30" E    Vyhledat trasu
         50.0328614194444  50.0328614194444

Tel.: /

Pokud se rozhodnete pro cestu do Prahy jet nejdříve vlastním autem a následně  metrem využijte nejlépe parkovacích garáží P+R přímo u stanice metra Chodov( v informacích které jste obdrželi při příjezdu označeno č. 1)
Dejte jen pozor, aby jste vjeli opravdu až do druhého vjezdu značeného P+R a opravdu platili jen 20 Kč na celý den. Jen asi 50 m před ním je totiž vjezd do parkoviště pro nákupní centrum a tam jsou sice první 3 hodiny zdarma, následně již tam pak ale platíte 30 Kč/hod.
U vjezdové závory po stisku tlačítka obdržíte kupón s čárovým kódem. Následně vjedete  do garáže. Pokud již bude toto podlaží plné budete navedeni o jedno níže, zatím se ale nestalo, že by kapacita parkoviště nestačila.  Platit můžete až před odjezdem, ale lépe udělat hned, aby jste nezapomněli.

Postup platby u automatu:
1. Na Žluté části automatu stiskněte tlačítko označené „20 Kč“ zcela vlevo nahoře.
2. Stiskněte tlačítko „Výdej“ umístěné vpravo nad návodem
3. Jakmile Vás automat vyzve, vložte kupón s čárovým kódem do snímače v modré části automatu
4. Zaplaťte 20 Kč v žlutém automatu. Automat akceptuje jen mince, v případě přeplatku vrací nazpět.
5. automat začne tisknout kontrolní lístek který vlastně ani nepotřebujete. Důležité je ale samozřejmě zní si vzít zpět kupón s čárovým kódem, kterým se pak prokážete snímači u závory při odjezdu z parkoviště.

Využijte přímého vstupu do vestibulu metra který se nachází  v podlaží na úrovni vjezdových závor z pohledu při vjížděni zcela vlevo.  Tento průchod můžete použít i při návratu metrem po otevření  kupónem s čárovým kódem, proto je lépe si jej vzít s sebou.

Pokud máte auto vyšší než 2,2 m a do Parkovací garáže by jste se nedostali, vužijte parkoviště P+R u stanice metra Opatov (v Info, které jste dostali při příjezdu je označeno číslem 2) které je na venkovní ploše, projíždíte tedy jen závorou. Postup placení parkovného je stejný.

V okolí též můžete navštívit:

?
Informace o okolí  camping Oase Praha naleznete na www.camp.cz/cs/info/oase