rekreační areál Kamencové Jezero  

    WWW Seiten
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Sortieren nach
Datum Foto
select
Areal- der Gesamteindruck Eigene Plätze, oder Miet-unterkunft Soziale Einrichtungen Sport, Animation Durchschnittliche Bewertung
(von 2  Personen)
Ingesamt 9,50 Ingesamt 8,50 Ingesamt 9,00 Ingesamt 7,00 Ingesamt 8,60
15.08.2019 0
 
10,0 8,0 9,0 7,0 8,6
Benutzer
Tomprov
erstellt: 15.8.2019
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
Lepší...
Místo pro stany je obrovské, travnaté a většinou lehce svažité, takže pokud přijedete později než ostatní, budete se v noci kutálet. Kemp je velmi oblíben u Němců, takže když mají prázdniny nebo státní svátky, bývá tu narváno. Buď jsme měli štěstí nebo je to tady normální, v noci už byl většinou klid. Restaurace a stánky zavřely ve 22.00 a tím skončila i jejich hudební produkce. Opilci se rozešli do stanů a karavanů, chvilku se ještě mluvilo u ohňů a pak se šlo spát. Ohniště si tady nemůžete udělat kdekoliv. Jsou již daná a je nutné to respektovat. Tak se stane, že se u ohně potkáte i s cizími lidmi. I v prostoru pro stany jsou domečky s elektřinou, proto když si přibalíte dostatečně dlouhý prodlužovák, můžete si např. dobíjet mobily a notebooky přímo ve stanu, případně si večer normálně svítit. Koupelny a wc jsou na vysoké úrovni. Teplá voda je k dispozici kdykoliv. Voda z umyvadlových baterií, v pisoárech a při splachování wc teče na čidlo, takže se v koupelnách a na záchodě nemusíte ničeho dotknout. Jen by to chtělo doladit. Některé umyvadlové baterie pustí vodu naplno, takže když tam strčíte ruce, jste rovnou osprchovaní. Sprchy fungují na takový ten vylézací čudlík, ale u některých nejde zamačknout a u některých zase vylézá moc rychle, takže si připadáte jak strojvedoucí, co musí na mašině každých 10 vteřin zmačknout tlačítko. Karty, které dostanete při registraci, jsme za celou dobu pobytu nepoužili. Toalety jsou neustále otevřené a na recepci ji pro průchodu také nevyžadují. Možnosti stravování jsou široké. Restaurace Kamenčák je dražší, protože patří k místnímu penziónu. Tam si i dáte jídlo, které na stáncích nenajdete. Na nich je tradiční nabídka - vše smažené. Pivo se v kempu točí do sklenic i kelímkú, a to Plzeň a Gambáč. Koupání v jezeře je luxusní. Na žádné bahno, na které si stěžovali návštěvníci v některých recenzích, jsme nenarazili. Voda je díky kamencovému dnu čistá a prý i léčivá. Celkový dojem z našeho pobytu v kempu je pozitivní a rádi se sem ještě vrátíme.

22.01.2018 0
 
9,0 9,0 9,0 7,0 8,6
Benutzer
Lebeda
erstellt: 5.10.2017
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
Kemp na Kamencově jezeře v létě 2017
Po dlouhé době jem zavítal na sever Čech a byl jsem mile překvapen kempem u Kamencového jezera. Kamencové jezero opět patří městu Chomutov a je to poznat na první pohled. Kemp je čistý, upravený a sociálnímu zařízení se nedá nic vytknout. Vchod do kempu, umývárny, záchody a sprchy fungují na kartu, kterou nafasujete při příjezdu do kempu. Je vidět, že se zde investuje a kemp je připraven i na náročnou klientelu ze sousedního Německa. Samotné jezero je čisté, pláže a mola jsou po rekonstrukci.