tábořiště U Karla  

WWW pages
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Order by
Date Photo
select
Resort-general impression Camping pitches or rent accommodation Sanitary Sport, animation Average rating
(from 7  persons)
Total value 2,83 Total value 1,55 Total value 1,92 Total value 2,14 Total value 2,34
08.08.2019 0
 
1,0 2,0 1,0
User
paša
created: 8.8.2019
group: Family with young children
Chatky u Karla - POZOR !!!
Tam prostě nejezděte pokud není zbytí. Chatky jsou obdobou boudiček na nářadí z OBI. Uvnitř železné poslele které mají uprostřed ještě železnější (míněno ostrou) štangli - jakožo zpevnění. Čili se po pár minutách ležení parádně zařízne do žeber, nebo do kyčlí - záleží co si v nekonečné noci vyberete, neboť je na lůžku pouze tenká molytanová matračka - hrůza !!! V "chatce" není jinak vůbec nic - jen židle. Škvírama je vidět ven, ale dovnitř nepršelo - páč nepršelo :-). Cena je fakt vysoká! Za ten hnus, kterej je obklopen dalším hnusem (kol kolem bordel, před chatkama naskládaný starý klády, v těsné blízkosti nashromážděny odpadky z celého kempu - tudíš smrad hrozivý) . Umývárky jsou to samé v bledě modrém. Sprchy nefungují. . V řece se nevykoupete páč je tam všade mělčina. Na jednu noc to člověk přežije ale více nocí je jen pro otrlé - čímž jsme složili rovnou dva "bobříky": Bobříka mlčení - ten nastal po prvotním šoku a pak Bobříka odvahy, neb jsme tam museli díky okolnostem vydržet 3 noci.

28.07.2019 0
 
2,0 2,0 1,0 1,0 1,4
User
Hůja
created: 28.7.2019
group: Group is not specified
Pouze 1 WC
Do kempu bych pokud možno více nejel.. Ráno otevřen jen jeden pánský záchod, ostatní zamčené. Uklízeč říkal, že to neotevře, prý by byli bez vody. Nedočkal jsem se ani po 3/4 hodině, kemp byl plný lidí. Prý pokud chci, dá mi toaleťák a mám si skočit někam do okolí... Nakonec to dopadlo tak, že jsme odjeli a museli jsme jít na velkou kus dál na levém břehu. Tak si to za ty peníze vážně nepředstavuji, kemp zrovna levný není.... Mimo to pozor v kiosku, několikrát se pokusili večer špatně vrátit !!! Na vodu jezdím každý rok, různé řeky, kempy, ale toto jsem dlouho nezažil....

06.08.2018 0
 
2,0 1,0
User
Jindra
created: 12.12.2010
group: I am young - I like fun
kemp u Karla
Prostor pěkný, pitná voda pouze z cisterny, sprchy žádné, wc ne moc čisté, majitel neochotný, z jídla si můžete vybrat pouze maxi klobásu za 85,- nebo buřtguláš, stejné každý den. Příště bychom si vybrali jiný kemp.

05.08.2014 0
 
1,0 1,0
User
Ještěrka
created: 5.8.2014
group: Group is not specified
Tábořiště U Karla...zdaleka se mu vyhneme!!
2. srpna 2014 jsme s přáteli přespávali v kempu. Oproti loňsku došlo ke změnám, majitel se snažil o vylepšení. Ale: Večer končil tak, že se obsluha hospody opila a pohádala, že na sebe vzájemně chtěli volat policii. Ráno v 8 hodin obsluha zavřela záchody a oznámila nám, že voda poteče až odpoledne po 14 hodině. Kemp byl v té době plný lidí. Ti samozřejmě začali vykonávat svou potřebu v okolí a v řece, kam se jiní zoufalci šli umýt...Když si uvědomíte, že jste zaplatili za pobyt a WC je zavřené, občerstvení je zavřené, nenapadne vás nic jiného, než hodně rychle ujet. Bohudíky, asi 2 km po proudu pod Českým Šternberkem na pravém břehu je vodácký kemp Bayerka. Díky velice příjemnému personálu a výbornému jídlu se naše nálada opět zlepšila.

16.07.2014 0
 
1,0 1,0 2,0
User
Si1m
created: 16.7.2014
group: I am young - I like fun
No nazdar :-(
Nejezděte do kempu U Karla! S čímkoli se zde setkáte je špatně. V trávníku jsou celkem velké štěrkové kameny, které tam někdo dal jako naschvál. Je tu jedna sprcha s malym bojlerem. Zachody neudržované. Umívarna na nádobi je jedna hadice připevněná na paletě. V přístřešku, kde se točí pivo je permanetně ožralý mistní maskot. A pan majitel je prostě debil. Vyhněte se tomutu místu.


Campsites, which you might also be interested

   camping Žebrákov

Žebrákov 3, 58291 Světlá nad Sázavou
camping Žebrákov

The campsite is located 3 km from the town Světlá nad Sázavou, 15 km from Havlíčků Brod. We offer p...
web pages

    camping Oase Praha camping Oase Praha

Libeňská , 25241 Zlatníky-Hodkovice, Praha-západ
camping Oase Praha

The campsite is situated within a quiet neighbourhood, 5 km south of Prague (about 15 km from the ce...
web pages

   camping Drusus camping Drusus

K Reporyjim 4, 155 00 Praha 5 - Trebonice
camping Drusus

Our modern family campsite is located on the western outskirts of Prague in Trebonice, just 10 km fr...
web pages