tábořiště U Karla  

WWW stránky
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Seřadit podle
Datum Foto
select
Areál - celkový dojem Campingové místo, pevné ubytování Sociální zařízení Sport, animace Průměrné hodnocení
(od  7  osob)
Celkem 2,83 Celkem 1,55 Celkem 1,92 Celkem 2,14 Celkem 2,34
08.08.2019 0
 
1,0 2,0 1,0
Uživatel
paša
založen: 8.8.2019
skupina: Rodina s malými dětmi
Chatky u Karla - POZOR !!!
Tam prostě nejezděte pokud není zbytí. Chatky jsou obdobou boudiček na nářadí z OBI. Uvnitř železné poslele které mají uprostřed ještě železnější (míněno ostrou) štangli - jakožo zpevnění. Čili se po pár minutách ležení parádně zařízne do žeber, nebo do kyčlí - záleží co si v nekonečné noci vyberete, neboť je na lůžku pouze tenká molytanová matračka - hrůza !!! V "chatce" není jinak vůbec nic - jen židle. Škvírama je vidět ven, ale dovnitř nepršelo - páč nepršelo :-). Cena je fakt vysoká! Za ten hnus, kterej je obklopen dalším hnusem (kol kolem bordel, před chatkama naskládaný starý klády, v těsné blízkosti nashromážděny odpadky z celého kempu - tudíš smrad hrozivý) . Umývárky jsou to samé v bledě modrém. Sprchy nefungují. . V řece se nevykoupete páč je tam všade mělčina. Na jednu noc to člověk přežije ale více nocí je jen pro otrlé - čímž jsme složili rovnou dva "bobříky": Bobříka mlčení - ten nastal po prvotním šoku a pak Bobříka odvahy, neb jsme tam museli díky okolnostem vydržet 3 noci.

28.07.2019 0
 
2,0 2,0 1,0 1,0 1,4
Uživatel
Hůja
založen: 28.7.2019
skupina: Skupina neuvedena
Pouze 1 WC
Do kempu bych pokud možno více nejel.. Ráno otevřen jen jeden pánský záchod, ostatní zamčené. Uklízeč říkal, že to neotevře, prý by byli bez vody. Nedočkal jsem se ani po 3/4 hodině, kemp byl plný lidí. Prý pokud chci, dá mi toaleťák a mám si skočit někam do okolí... Nakonec to dopadlo tak, že jsme odjeli a museli jsme jít na velkou kus dál na levém břehu. Tak si to za ty peníze vážně nepředstavuji, kemp zrovna levný není.... Mimo to pozor v kiosku, několikrát se pokusili večer špatně vrátit !!! Na vodu jezdím každý rok, různé řeky, kempy, ale toto jsem dlouho nezažil....

06.08.2018 0
 
2,0 1,0
Uživatel
Jindra
založen: 12.12.2010
skupina: Jsem mladý- rád se bavím
kemp u Karla
Prostor pěkný, pitná voda pouze z cisterny, sprchy žádné, wc ne moc čisté, majitel neochotný, z jídla si můžete vybrat pouze maxi klobásu za 85,- nebo buřtguláš, stejné každý den. Příště bychom si vybrali jiný kemp.

05.08.2014 0
 
1,0 1,0
Uživatel
Ještěrka
založen: 5.8.2014
skupina: Skupina neuvedena
Tábořiště U Karla...zdaleka se mu vyhneme!!
2. srpna 2014 jsme s přáteli přespávali v kempu. Oproti loňsku došlo ke změnám, majitel se snažil o vylepšení. Ale: Večer končil tak, že se obsluha hospody opila a pohádala, že na sebe vzájemně chtěli volat policii. Ráno v 8 hodin obsluha zavřela záchody a oznámila nám, že voda poteče až odpoledne po 14 hodině. Kemp byl v té době plný lidí. Ti samozřejmě začali vykonávat svou potřebu v okolí a v řece, kam se jiní zoufalci šli umýt...Když si uvědomíte, že jste zaplatili za pobyt a WC je zavřené, občerstvení je zavřené, nenapadne vás nic jiného, než hodně rychle ujet. Bohudíky, asi 2 km po proudu pod Českým Šternberkem na pravém břehu je vodácký kemp Bayerka. Díky velice příjemnému personálu a výbornému jídlu se naše nálada opět zlepšila.

16.07.2014 0
 
1,0 1,0 2,0
Uživatel
Si1m
založen: 16.7.2014
skupina: Jsem mladý- rád se bavím
No nazdar :-(
Nejezděte do kempu U Karla! S čímkoli se zde setkáte je špatně. V trávníku jsou celkem velké štěrkové kameny, které tam někdo dal jako naschvál. Je tu jedna sprcha s malym bojlerem. Zachody neudržované. Umívarna na nádobi je jedna hadice připevněná na paletě. V přístřešku, kde se točí pivo je permanetně ožralý mistní maskot. A pan majitel je prostě debil. Vyhněte se tomutu místu.


Kempy, které by Vás také mohly zajímat

   camping Žebrákov

Žebrákov 3, 58291 Světlá nad Sázavou
camping Žebrákov

Camping Žebrákov je rodinným podnikem nacházejícím se v těsné blízkosti Světlé nad Sázavou, města le...
web stránky

    camping Oase Praha camping Oase Praha

Libeňská , 25241 Zlatníky-Hodkovice, Praha-západ
camping Oase Praha

Koupání, sport a relax - díky vybavení (bazény, trampolíny, hřiště,....) vhodný i k "úniku" z městsk...
web stránky

   camping Drusus camping Drusus

K Reporyjim 4, 155 00 Praha 5 - Trebonice
camping Drusus

Náš moderní rodinný kemp leží na západním okraji Prahy v Třebonicích, pouhých 10 km od historického ...
web stránky