Katalog evropských kempů na DVD

Plánujete cestu do kempů v zahraničí? Naplánujte si cestu z pohodlí domova, nebo i operativně hledejte ten správný kemp na cestách a to vše nezávisle na připojení k internetu.

DVD není bohužel v češtině, ale při instalaci do počítače si pak můžete vždy zvolit v jakém jazyce chcete mít program a popisy kempů (např. angličtinu, němčinu, španělštinu,francouzštinu, nebo italštinu).

Jazykovou mutaci si pak můžete i následně kdykoli z menu bez problémů přepnout.

 

Evropské kempy - DVD         
 

Na DVD máte podrobné informace o  8600 kempech z 29 zemí: Andora(5 kempů), Belgie(169), Česko(132), Dánsko(343), Estonsko(29),  Finsko(137), Francie(2661), Holandsko(1084),  Chorvatsko(137), Irsko(73), Itálie(824), Litva(21), lotyšsko (21), Lucembursko(49), Maďarsko(150), Německo(1144), Norsko(221), Polsko(99), Portugalsko(102), Rakousko(308), Rumunsko(31), Řecko(164), Slovensko(28), Slovinsko(30), Španělsko(464), Švédsko(289), Švýcarsko(251), Turecko(42), a Velká Británie(609):

všechny tyto kempy jsou každoročně navštíveny a kontrolovány inspektorem ACSI. Máte tak tedy záruku že veškeré údaje jsou amximálně aktuální.

Kempy si můžete vyhledávat geograficky - polohou na mapě, nebo podle názvu hledané země a lokality. Toto hledání pak i kombinovat s filtrováním podle paramterů co vše chcete aby kemp splňoval (obdobně jako na našich stránkách)

 

Ve vlastním detailu kempu se Vám pak zobrazí veškeré potřebné informace - kontakty, GPS souřadnice, otevírací dobu, srovnávací ceny, základní vybavenost. Na další záložce pak naleznete dopordobna popsanou vybavenost kempu. Nechybí ani fotogalerie, u mnoha kempů i krátké video.

 

A co rozhodně nechybí ?  Samozřejmě provázanost s informacemi zda a pokud ano, za jakých podmínek kemp akceptuje slevovcou kartu ACSI CampingCard. 

Slevová karta není s DVD dodávána, pokud by jste tedy chtěli využít výhodného ubytování ve výce jak čtvrtině z a DVD uvedených kempů (v roce 2016 je do systému zapojeno 2940 kempů z 20 zemí.)

Více o mezinárodním slevovém systému ACSI CampingCard

Když je kemp v systému zapojen, ve speciální záložce najdete vše potřebné.

 

 

Kempy si můžete samozřejmě ukládat i mezi své favority a tím si tedy i předem svou cestu dopředu naplánovat. V kombinaci s integrovaným vyhledávačem trasy jde opravdu o komplet, který by Vám rozhodně na cestách neměl chybět.

   


Objednání katalogu na DVD, zaslání poštou

Cena za DVD: 380 Kč  (+ poštovné s platbou na dobírku 130 Kč)

 

Pro objednání prosím použijte náš jednoduchý OBJEDNACÍ FORMULÁŘ