Zdraví máme pouze jedno a proto s ním zbytečně nehazardujme!

Více než 90% našeho území se považuje za oblast se zvýšeným výskytem nakažených klíšťat, jejichž počet každým rokem narůstá. Tento fakt je alarmující, neboť nemoci, které klíšťata přenášejí, jsou velmi nebezpečné.

Jde mnohdy o nevyléčitelnou lymskou boreliózu a klíšťovou encefalitidu, která v mnohých případech končí vážným postižením a někdy i úmrtím. Obě tyto nemoci přitom začínají jako chřipka a často jsou diagnostikovány příliš pozdě. Nespoléhejte na očkování, to Vás ochrání pouze před klíšťovou encefalitidou. Klíšťata i komáři však přenášejí řadu dalších nebezpečných chorob včetně již zmiňovné lymské boreliózy, která může vést až k těžkým revmatických a nerovovým obtížím. Nejlepší obranou proti nakaženým klíšťatům a komárům je tak používání repelentů. Před i během pobytu v přírodě vždy důkladně ošetřte kůži a oblečení repelentním přípravkem. Pouze tak budete spolehlivě chráněni. 


off


Off! spolehlivě ochrání až 8 hodin


Dle doporučení odborníků bychom repelenty měli aplikovat na pokožku maximálně 1-2x denně, protože při častější aplikaci může dojít k podráždění pokožky. Při výběru se nedívejte pouze na cenu, ale především na dobu účinnosti. Repelenty Off! jsou vysoce účinné, testované v nejtěžších podmínkách tropických a subtropických oblastí s extrémním výskytem komárů. Nabízejí širokou škálu výrobků: bílou řadu vhodnou pro krátkodobý pobyt na zahradě či v parku, žlutou řadu s účinností 4-6 hodin pro milovníky turistiky, kempování, výletů do přírody a modrou řadu Sport pro nejnáročnější uživatele s dobou účinnosti až 8 hodin. Všechny repelenty Off! jsou vhodné pro děti od 2 let.


Jedinečná technologie Off! rozprašovačů

Rozprašovače mají mnohem jemnější rozptyl látky než klasické aerosolové spreje a tudíž jejich aplikace na pokožku je mnohem příjemnější a šetrnější. Nevýhodou je, že klasické rozprašovače fungují pouze ve svislé poloze a tudíž aplikace na hůře dostupná místa, jako jsou lýtka či kotníky, je téměř nemožná. Nikoliv v případě Off! rozprašovačů! Díky inovativní technologii spolehlivě rozprašují i dnem vzhůru Off! Sport – když chcete to nejlepší

Modrá řada Off! Sport uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Jedná se o vysoce účinné repelenty, které poskytují až 8 hodinovou ochranu proti komárům, včetně tygřích či tropických, klíšťatům a bodavým mouchám. Speciální složení zajistí, že budete chráněni i když se potíte či ve vlhkém prostředí.Facebook Twitter DZone It! Digg It! StumbleUpon Technorati Del.icio.us NewsVine Reddit Blinklist Add diigo bookmark