facebook

SLEVOVÝ SYSTÉM pro uživatele aplikace CAMP.cz


Nainstalujte si ZDARMA naší aplikaci Kempy v ČR a SR pro mobilní telefony.

 

Prokažte se v některém z účastnících se kempů slevovým kódem ve Vašem mobilním telefonu a získejte tak slevu z ceny za ubytování.

 

 

        

 

  • Slevový  kód je nutné ukázat hned při příjezdu, nezapomeňte si tedy aplikaci nainstalovat předem (datum a čas prvního spuštění aplikace je součástí slevového kódu !)

  • Sleva se poskytuje z celého účtu za ubytovací služby (mimo poplatku obci). Nevztahuje se tedy na stravování, poplatky za různé půjčovné a jiné doplňkové služby

  • Sleva se vztahuje na majitele telefonu a jeho rodinné příslušníky (pro jedno campingové místo, jednu chatu, jeden mobilní dům apod.). Nelze ji tedy využívat pro celé skupiny.

  • Sleva je platná a kempy jsou zavázáni ji poskytovat vždy pro kalendářní rok, zkontrolujte si tedy, než do kempu pojedete, zda je kemp do slevového systému stále zapojen. Pokud je kemp zapojen do slevového systému naleznete u  něj speciální symbol s uvedením výše procentické slevy(5,10,15,...% ). 

 

Kempy si můžete na internetu i v mobilních aplikacích nechat FILTROVAT - zobrazit si jen ty, které slevu poskytují! 

Přehled kempů, které jsou do slevového systému CAMP.cz zapojeni naleznete ZDE

 

Do systému se stále zapojují kempy nové – sledujte tedy stále aktuální informace.

 

Pokud by jste rádi ušetřili za pobyt v kempech i mimo ČR a SR - seznamte se s jiným slevovým systémem - Evropských kempů CampingCard