9000 stání pro obytná auta - Stellplatzy

Jezdíte s obytným autem a rádi kromě kempů využíváte také jednoduchá stání (Stellplatz) - rádi Vám nabídneme nový katalog, který obsahuje přehled 9000 stání a navíc i slevovou kartu CampingCard

V tomto katalogu (kompet dvou knih dohromady) naleznete popis asi 9000 stání pro obytná auta v Evropě. A na rozdíl od jiných přehledů stání pro obytná auta - všechny zde uvedená stání jsou každoročně kontrolována!  Máte tak tedy maximální jistotu, že jsou údaje zcela aktuální a nepřijedete někam, kde již nic není.


obytné auto

 
V katalogu naleznete ale i přehled 3412 kempů, které akceptují slevovou kartu CampingCard, kde pak platíte i za noc v kempu fixní cenu jen od 12 do 20 Euro. Katalog je již samozřejmě včetně slevové karty! Přečtěte si podrobný popis slevového systému CampingCard.
Stellplatzy

OBJEDNÁNÍ KATALOGU StellplatZů SE SLEVOVOU KARTOU, ZASLÁNÍ POŠTOU

Cena za sadu 2 ks katalogů včetně jedné slevové karty: 690 Kč  + poštovné na dobírku 150 Kč (při objednávce zboží za min. 1500 Kč je poštovné zdarma)

Pro objednání prosím použijte náš jednoduchý OBJEDNACÍ FORMULÁŘFacebook Twitter DZone It! Digg It! StumbleUpon Technorati Del.icio.us NewsVine Reddit Blinklist Add diigo bookmark