Veletrh Forcaravan opět v Praze

Zamiřte 17.-19.března na veletrh do Letňan pro vysněný karavan nebo loď

Na dovolenou v karavanu se vydává stále více Čechů. Kam si zajet pro inspiraci, nákup vysněného obytného automobilu, karavanu nebo třeba lodi? V termínu 17. až 19. března nabídne nespočet možností výstava obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN, která se koná v souběhu s výstavou lodí a vodních sportů FOR BOAT. Nadšenci i začátečníci se mohou přijít inspirovat na jedinou událost svého druhu u nás na letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA.

 

Forcaravan2023

 

Po loňském mimořádném úspěšném ročníku, který potvrdil stále rostoucí popularitu těchto odvětví, se oblíbená dvojice událostí FOR CARAVAN a FOR BOAT opět bude konat ve svém tradičním březnovém termínu. Návštěvníci uvidí to nejlepší ze světa nezávislého cestování, poslechnou si rady a tipy zkušených cestovatelů a prohlídnou si produkty nejvýznamnějších značek.

Výstava FOR CARAVAN obsáhne také letos komplexní tematiku karavaningu včetně potřeb a vybavení. A kdo bude chtít, může přímo z letňanského výstaviště odjet se svým vlastním vozem, který si vybere na bazaru karavanů. Ten se bude konat na venkovní ploše před Vstupní halou II výstaviště PVA EXPO PRAHA během celého konání akce.

Veletrh FOR BOAT nabídne doposud největší přehlídku lodí a všeho dalšího k vodním sportům ve zbrusu nové Hale 1. Nebudou chybět společnosti jako Marine, Marina Dock, Honda Marine, Wavy Boats, Jacht Servis, Avar-Yacht, Boat Service, f.a.s. Yachting a řada dalších. Odborným garantem akce je Asociací lodního průmyslu. V hale 7 si pak mohou návštěvníci vyzkoušet na vodě paddleboardy od společnosti Snowboardel a posedět si na přilehlé pláži.

  

Forcaravan2023-2

 

Setkání s cestovateli

Kromě prezentací novinek a trendů bude pro návštěvníky připraven i bohatý doprovodný program. V pátek proběhne živé vysílání z veletrhu, které bude vysíláno na facebookové stránce veletrhu. O víkendu pak proběhne cestovatelský festival KOLEM SVĚTA. Přinese nejzajímavější poznatky a rady od cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků, kteří představí země všech kontinentů v rámci svých komentovaných projekcí.

A aby byla cestovatelská nomenklatura opravdu kompletní, premiérově se k veletržnímu dvojlístku FOR CARAVAN a FOR BOAT přidá i 31. ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Ten přináší aktuální nabídky zájezdů do celého světa od desítek cestovních kanceláří a agentur.

 

 Více informací najdete na: www.Forcaravan.cz


Facebook Twitter DZone It! Digg It! StumbleUpon Technorati Del.icio.us NewsVine Reddit Blinklist Add diigo bookmark