KVALITNÍ DOVOLENÁ V ČESKU?

Hledáte dovolenou v ČR v kvalitě jakou znáte ze zahraničí? Navštivte jeden z kempů skupiny TOPcamping CZ a ještě hodně ušetřete

Více o slevě TopcampingCZ

  

 

Ideální místo na dovolenou pro rodiny s dětmi

Ano, camping Oase se specializuje hlavně na rodiny s malými dětmi!

Děti zde vůbec nebudou mít šanci se nudit - k volné dispozici (bez jakýchkoli příplatků) je zde k dispozici venkovní i vnitřní bazén, velké trampolíny, bohatá dětská hřiště, 30 metrová lanovka, fotbalové hřiště, beach volejbal, stoly na stolní tenis,  venkovní šachy, stolní fotbal, airhockey. Půjčit si zdarma můžete i šlapací motokáry!

 

Oase 

V campingu jsou navíc pořádány bohaté animační programy pro děti i dospělé(3x denně 2 hod, účast zcela zdarma) - kde si v ranních hodinách mohou v kryté herně(volně přístupné po celý den) vyrobit různé výrobky. V odpoledních a večerních hodinách si pak můžete zastřílet z luku, historických kuší, nebo zajezdit na gyroboardech. Jednou týdně se pak Vaše děti mohou i zdarma povozit na koních!

Zvířata máme velmi rádi - můžete tedy dorazit i s Vaším pejskem- k jejich venčení je vedle kempu 1 ha velká louka a dokonce i agility překážky pro psy!  V kempu si pak děti mohou pohladit naše králíčky, nebo Mainské mývalí kočky. Vedle areálu se pak pasou koně!

Je již na Vás, zda nás navštívíte se stanem, karavanem, nebo obytným autem - vždy budete mít své vlastní(ohraničené) místo o velikosti min. 100 m2. Každé místo má možnost elektrické přípojky, některá místa i vody a kanalizace. K dipozici je i několik míst s vlastní sanitární kabinou(s WC, umyvadlem a sprchou) přímo na místě. Ubytovat se můžete i v plně vybavených mobilních domech s terasou!

Sanitární zázemí je samozřejmě též na maximální možné úrovni - sprchy s uzamykatelnou převlékací kabinou, rodinné sprchy, babyroom. Dávkovače s mýdlem u umyvadel, toaletní papír a desinfekce na prkénka na WC, .... letos samozřejmě i desinfekce na ruce na více místech. Pro mytí nádobí je dostatek dřezů, nebo i profesionální myčka nádobí, kde si 2x denně zdarma můžete nádobí umýt za 3 min!  K dispozici jsou samozřejmě i pračky a sušičky prádla.

V areálu nalezete jak restauraci, tak stánek se základními potravinami a občerstvením.

V okolí můžete navštívit nejen hlavní město, které letos unikátně nebude plné turistů, ale i mnoho památek v okolí - např. hrad Karlštejn, Křivolát, Český Šternberk, zámek Konopiště. Dále pak různá muzea(železniční, vojenské, skanzeny...), nebo přírodní zajímavosti jako je Velká a malá Amerika, projít se Posázavskou stezkou.  Na stránkách kempu naleznete zpracováno okolo 80 tipů na výlety.

Ze zkušenosti si ale dovolíme tvrdit, že děti Vás na výlety moc nepustí - nebudou chtít areál moc často opustit !

 

Rezervujte do 10. června a ušetřete až 20% !

Více informací o campingu Oase

 

Poznávejte Jižní Čechy a užijte si Lipno – to je pravá dovolená u jihočeského moře

Skvělým místem na aktivní dovolenou je Camping Frymburk. Kemp se 140 karavanovými místy se rozprostírá přímo na břehu Lipenského jezera v blízkosti malebné vesničky Frymburk.

Parcely pro karavany a obytná auta mají všechny elektrické přípojky (6 amp), z toho je 25 komfortních míst s přípojkou na vodu a odpad a 4 Premium místa se soukromou koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo). Ze všech míst je výhled na vodu. V areálu najdete také 23 kompletně vybavených Deluxe a Economy mobilních domků.

  

Frymburk

Návštěvníkům kempu jsou k dispozici moderní sanitární zařízení, pračky, sušičky, mrazák, servisní místo pro obytná auta, výlevka pro chemické WC, je zde možnost uschování kol v uzamčené garáži. V restauraci si lze zakoupit také základní potraviny a pečivo, na venkovní terase s výhledem na jezero je příjemné posezení. Pochutnáte si také na vynikající pizze, hamburgerech, zmrzlině.

V kempu je vyžití pro děti i dospělé: jsou zde 3 velká dětská hřiště s pískem, vodní park s trampolínami, ledovou horou a skluzavkami, volejbal, stolní tenis, basketbal, půjčovna šlapadel, loděk, plachetnic, škola windsurfingu. V hlavní sezóně probíhají animační programy pro děti, cvičení a zumba, workshopy s tvořením a skleněnými korálky, show a taneční vystoupení, koncerty a soutěže s maskotem kempu - žabákem Frymbou.

Camping Frymburk leží v centru všeho dění na Lipně: přímo kolem kempu vede příjemná cyklo-inline stezka, po křížové cestě se projdete na vyhlídku nad celým Frymburkem, ve Frymburku se zabavíte při vodním lyžování - wakeboardingu, můžete se zde projet po Lipně výletní lodí, v Černé v Pošumaví jsou motokáry, paintball, lanový park, z Vyššího Brodu si můžete sjet Vltavu na raftech, na Lipně je vyhlídková Stezka v korunách stromů a bobová dráha. V okolí můžete navštívit zámky a hrady např. Český Krumlov, Vítkův Kámen, Rožmberk.

 

 

   

Proč právě kempy ze skupiny Topcamping.cz - Přečtěte si sami ZDEFacebook Twitter DZone It! Digg It! StumbleUpon Technorati Del.icio.us NewsVine Reddit Blinklist Add diigo bookmark