kemp Vltava  

WWW Seiten
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Sortieren nach
Datum Foto
select
Areal- der Gesamteindruck Eigene Plätze, oder Miet-unterkunft Soziale Einrichtungen Sport, Animation Durchschnittliche Bewertung
(von 0  Personen)
Ingesamt 2,50 Ingesamt 7,50 Ingesamt 0,00 Ingesamt 5,00 Ingesamt 0,00
30.07.2015 0
 
2,0 8,0 5,0
Benutzer
kaska
erstellt: 30.7.2015
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
Červenec 2015
Kemp Vltava leží na krásném místě. Nabízí větší i menší chatky, stanovou plochu i hřiště. To jsou jeho klady. Menší nové chatky jsou sice opravdu malinké (kromě dvou paland v nich není místo opravdu na nic jiného), ale člověk se vyspí v suchu a teple. Problém nastává u sociálního zařízení a kuchyně. V kempu jsou k dispozici staré toalety, otevřené 24 hodin denně, ovšem tak špinavé, že se ani kliky dotknout nechcete. Kromě nich můžete využít i poměrně nové toalety, sprchy a umývárnu, které jsou sice otevřené jen do 22 hodin večer, nicméně úplně stejně špinavé. Z pěti toalet byla „čistá“ jen jedna, ostatní buď po… anebo po…, (možná by nebylo od věci dát do nich k dispozici alespoň štětku na záchod), umyvadla zalezlá plísní, pochopitelně bez mýdla (po něm zůstaly jen prázdné dávkovače), sprchy od sebe nejsou oddělené ani zídkou a pořádně si nemáte kam odložit věci. Nevím, jestli by kemp zruinovalo najmout si uklízečku, ale z takového stavu se mi zvedal žaludek. V restauraci jsme asi měli smůlu na výběr jídla (alespoň v to doufám!). Segedínský guláš byl průměrný, lívance špatně rozmrazené, tudíž z jedné strany tvrdé. Vrcholem však byla čočková „polévka“, tedy v přesolené vodě uvařená čočka, nic víc (žádná známka zeleniny či zahuštění). Příbory byly špinavé. K snídani měli alespoň dobré pečivo. Kemp na mě působil stylem – zprovoznit a dál se nestarat, na Vltavě se zde stejně vždycky někdo ubytuje. Já ale už znovu ne. Jeden bod tedy za lokaci a druhý za přespání v suchu.

17.08.2014 0
 
3,0 7,0 5,0
Benutzer
LuckaS
erstellt: 17.8.2014
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
srpen 2014
Kemp Vltava leží na hezkém místě, ale co mě velmi zklamalo je, že se o kemp nikdo pořádně nestará. Sprchy a toalety jsou neudržované, tak špinavé jsem ještě v žádném kempu neviděla. Toaletní papír byl k dispozici občas na chodbě. Záchody pořádně nesplachují. Všude je špína a plíseň, zrovna tak ve sprchách, plíseň je na podlaze i stěnách, voda smrdí, teplá voda teče občas. Je pravda, že jsou sprchy zadarmo, ale raději bych si zaplatila za čisté než tohle. V bufetu je velký výběr jídel, ale špinavé příbory.


Campingplätze, die Sie könnten auch interessieren

    camping Frymburk Lipno camping Frymburk Lipno

Frymburk 184, 38279 Frymburk
camping Frymburk Lipno

Camping Frymburk liegt am Lipnostausee im Böhmerwald. Camping Frymburk liegt direkt am Wasser und ha...
www Seiten

    camping Olšina Lipno

, 38223 Černá v Pošumaví
camping Olšina Lipno

Camping Olšina Lipno befindet sich am Ufer des Lipno-Stausee, 18 km von der Stadt Český Krumlov in d...
www Seiten

   caravan camping Horní Planá caravan camping Horní Planá

Caravan camping , 38226 Horní Planá
caravan camping Horní Planá

Der Campingplatz liegt direkt am Ufer des Sees Lipno, auf einer Halbinsel im unteren Teil des maleri...
www Seiten