kemp Vltava  

WWW sider
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Sort efter
Dato Foto
select
Camping-generelle indtryk Pladser eller lejefaciliteter(Hytter,...) Sanitær facilitæter Sport, animation Gennemsnitlige rating
(fra  0  personer)
I alt 2,50 I alt 7,50 I alt 0,00 I alt 5,00 I alt 0,00
30.07.2015 0
 
2,0 8,0 5,0
Bruger
kaska
oprettet: 30.7.2015
gruppen: Gruppen er ikke opfort
Červenec 2015
Kemp Vltava leží na krásném místě. Nabízí větší i menší chatky, stanovou plochu i hřiště. To jsou jeho klady. Menší nové chatky jsou sice opravdu malinké (kromě dvou paland v nich není místo opravdu na nic jiného), ale člověk se vyspí v suchu a teple. Problém nastává u sociálního zařízení a kuchyně. V kempu jsou k dispozici staré toalety, otevřené 24 hodin denně, ovšem tak špinavé, že se ani kliky dotknout nechcete. Kromě nich můžete využít i poměrně nové toalety, sprchy a umývárnu, které jsou sice otevřené jen do 22 hodin večer, nicméně úplně stejně špinavé. Z pěti toalet byla „čistá“ jen jedna, ostatní buď po… anebo po…, (možná by nebylo od věci dát do nich k dispozici alespoň štětku na záchod), umyvadla zalezlá plísní, pochopitelně bez mýdla (po něm zůstaly jen prázdné dávkovače), sprchy od sebe nejsou oddělené ani zídkou a pořádně si nemáte kam odložit věci. Nevím, jestli by kemp zruinovalo najmout si uklízečku, ale z takového stavu se mi zvedal žaludek. V restauraci jsme asi měli smůlu na výběr jídla (alespoň v to doufám!). Segedínský guláš byl průměrný, lívance špatně rozmrazené, tudíž z jedné strany tvrdé. Vrcholem však byla čočková „polévka“, tedy v přesolené vodě uvařená čočka, nic víc (žádná známka zeleniny či zahuštění). Příbory byly špinavé. K snídani měli alespoň dobré pečivo. Kemp na mě působil stylem – zprovoznit a dál se nestarat, na Vltavě se zde stejně vždycky někdo ubytuje. Já ale už znovu ne. Jeden bod tedy za lokaci a druhý za přespání v suchu.

17.08.2014 0
 
3,0 7,0 5,0
Bruger
LuckaS
oprettet: 17.8.2014
gruppen: Gruppen er ikke opfort
srpen 2014
Kemp Vltava leží na hezkém místě, ale co mě velmi zklamalo je, že se o kemp nikdo pořádně nestará. Sprchy a toalety jsou neudržované, tak špinavé jsem ještě v žádném kempu neviděla. Toaletní papír byl k dispozici občas na chodbě. Záchody pořádně nesplachují. Všude je špína a plíseň, zrovna tak ve sprchách, plíseň je na podlaze i stěnách, voda smrdí, teplá voda teče občas. Je pravda, že jsou sprchy zadarmo, ale raději bych si zaplatila za čisté než tohle. V bufetu je velký výběr jídel, ale špinavé příbory.


Campingpladser, som du måske også være interesseret i

    camping Frymburk Lipno camping Frymburk Lipno

Frymburk 184, 38279 Frymburk
camping Frymburk Lipno

Camping Frymburk ligger ved bredden af Lipno søen i det sydvestlige Tjekkiet. Camping Frymburk har p...
www sider

    camping Olšina Lipno

, 38223 Černá v Pošumaví
camping Olšina Lipno

Camping Lipno Olšina placeret på bredden af Lipno vandtank, 18 km fra byen Český Krumlov i landsbyen...
www sider

   caravan camping Horní Planá caravan camping Horní Planá

Caravan camping , 38226 Horní Planá
caravan camping Horní Planá

Campingpladsen ligger direkte på en halvø, på bredden af Lipno søen. Sandet strand, tennisbaner med ...
www sider