autokempink Osika  

www-stránky
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Sortieren nach
Datum Foto
select
Areal- der Gesamteindruck Eigene Plätze, oder Miet-unterkunft Soziale Einrichtungen Sport, Animation Durchschnittliche Bewertung
(von 1  Personen)
Ingesamt 5,50 Ingesamt 6,50 Ingesamt 10,00 Ingesamt 10,00 Ingesamt 10,00
09.08.2013 0
 
10,0 10,0 10,0 10,0 10,0
Benutzer
rossie.k
erstellt: 9.8.2013
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
Osika
Hezký večer, po 28 letech jsme se vrátili do tohoto kempu, kde sice vyrostly stromy. ale jinak se atmosféra nezměnila. Vláček jezdí stále přes kemp - úžasný zážitek. Vzpomínka na mládí... koupání v čisté vodě, sice dlouze jdete, ale pro rodiny s malými dětmi je to ideální. Toalety a sprchy uklizené 2x denně což se jen tak nevidí. V recepci ledničky i mražák, to také není obvyklé. Nádherné pinponkové kurty, půjčení pálek výjde zdarma, sice musíte zaplatit zálohu, ale po vrácení pálek Vám ji vrátí. Občerstvení u recepce i ve prostřed kempu je super, můžete si objednat pečivo, ale nabízejí i snídaňové menu. U recepce můžete dostat i výbornou pizzu z pece. Takže i kdyby jste jeli bez zásob potravin hlady a žízní nezemřete. Na recepci si můžete koupit i čerstvé noviny. Byly jsme velmi spokojeni jak přístupem, okolím - výlety paráda, tak i sociálním zázemím. Jen nám tam chyběla půjčovna loděk na projížďky po Osice. Doporučuji tento kemp jak pro rodiny s dětmi tak i pro ty co chtějí být sami.

27.07.2013 0
 
1,0 3,0
Benutzer
Juro
erstellt: 27.7.2013
Gruppen: Familien mit kleinen Kindern
osobni zkusenosti
Kemp navstevuji dobrych 10 let-meni se zde hodne. Posledni bohuzel negativni zusenost je ze majitel kempu uz asi s poslednich sil a zbytecne, zaujima stanovisko vyber co muzes a dejte nam pokoj. Je to moc mrzute, protoze si osobne myslim ze i ted ma kemp mnoho kladu a kras. Zacnu u vstupu. Zena prihlasujici do kempu je sice starsi ale asoi unavena zivotem a uz od pohledu je jeji nalada na bode - 30- nechapu jeji nesmyslny postup prihlasovani. najdi si mysto pak znovu prijd a pak se prihlas je novinliu Predchozi leta to nebylo. Mohl jis se prihlasit az po postaveni stanu. Takhl elitam o dcerta k dablu, a nakonec me jeden aKTIVISTA PREDBEHL PROTOZE SE NEPTAL A ROVNOU JEL DO KOMEPU NA MOJE VYHLIDNUTE MISTO A TIM ME PREDBEHL. Jo chtel jsem jen dodrzet rad. Dale sice chapu proz zeny na uklid WC jdou uklizet tak aby prekazely tem co zrovna v nejlepsi hodinu vstavaji. je to stejne tema jako u nas na ministerstvu kdy uklizecky jdou pracovat jen v dobe kdy jde nejvice lidi do prace. Zde to neni vhodne a jen si tim majitel skodi. Restaourace. Je to blede asi jsou lide co zerou jen stale dokola smazene veci ale co neco vareneho?? No a dal jsou tu sprchy. Dostanete klic oproti zaloze 50 Kc inu dobra chapu ale pak dostanete vlnity plach jao nejakou znamku do sprch ktera vam ma zarucit teplou vodu behem 3 minut. Ale s toho vas vyvede hned realizace. Prvni mnejen celou minutu venujete nastaveni tepltoe a vubec toho co vam vyhovuje. Preruseni operace se protahne protoze cidlo stop play funguje 50/50 nebo asi pritel po telefonu a tim prijdete o dobrych dalsich 50 vterin. No konecne mate sprchu nastavenou a tece snad vam i tepla voda. Pak se namydlite a pokusite se opachnout,Zjistite ze 3 minuty jsou podvrh i kdyz zprvu carky na displey zprvu svioti dlouho najdenou jako kdyz je tu cerna dira. rychle prchji a to tak ze se nestacite ani opachnout. a tsop namydleny a nasr... jdete ze sprchy si stezovat. Co obdrzite?? Asi jste to spatne pochopil pane. Mpoje hodinky se stopkama ukazuji cas sprchovai 2.38 minut. Kde je zbytek???? A to nepocitam prvni nastaveni kdy se jedna uplne o studenou vodu ktera vas skropi ze se vam uz vzivot enepostavi. Mrzi me to moc ze majitel kempu na to vse opradu zhluboka sere. I kdyz si chcete vycistit chrup na toaletach zeny maji boiler muzi ne. tak chodi na damske toalety. neni to TRAPNE????

27.07.2013
 
Benutzer
Juro
Založen 27.7.2013 17:51:46
Skupina Familien mit kleinen Kindern
Nechap proc ma recenze upravena ve wordu, vypada jako by to psal asbolutni idiot, co nezvlada psani????
09.08.2013
 
Benutzer
rossie.k
Založen 9.8.2013 22:27:10
Skupina Gruppe nicht angegeben
Hezký večer, musím reagovat na recenzi Jura, je vidět že nejezdí po kempech, protože koupání je všude stejné. Já jsem si myla i vlasy a voda mi stačila, až jsem nevěděla co už mám tam dělat. Půjčení klíče bylo jen v době, kdy nebyly sprchy volně přístupné, ale v době volného přístupu nebyl problém. Co se týče úklidu, je lepší jít na čistou toaletu, kterých tam bylo dost, než na humus... Paní úklízely ráno i večer, což bylo milé. Někde uklízejí jen ráno a pak to dle toho vypadá. Doporučuji kemp, je tam i výborné koupání, čistá voda i největších vedrech.

Campingplätze, die Sie könnten auch interessieren

    camping Vranovská pláž

Vranovská přehrada - pláž 1, 67102 Šumná
camping Vranovská pláž

Pláž (Strand)- Südmähren, Nationalpark Podyjí (Thayatal), Bezirk Znaim, Strand Vranov (Frain) - hi...
www Seiten

    chatová osada U lesa chatová osada U lesa

Vranovská přehrada - pláž 680, 67102 Šumná
chatová osada U lesa

Südmähren, Nationalpark Podyjí (Thayatal, Znaimgebiet, Vranovská přehrada (Talsperre Frain) – hier b...
www Seiten

   camping Žebrákov

Žebrákov 3, 58291 Světlá nad Sázavou
camping Žebrákov

Der Campingplatz befindet sich in dem kleinen Dorf Žebrakov, nicht weit von dem Städtchen Světlá nad...
www Seiten