kemp western Vochtánka  

WWW Seiten
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Sortieren nach
Datum Foto
select
Areal- der Gesamteindruck Eigene Plätze, oder Miet-unterkunft Soziale Einrichtungen Sport, Animation Durchschnittliche Bewertung
(von 3  Personen)
Ingesamt 2,80 Ingesamt 6,50 Ingesamt 3,75 Ingesamt 6,00 Ingesamt 5,27
12.09.2017 0
 
1,0 1,0 1,0 3,0 1,4
Benutzer
milankral
erstellt: 28.8.2017
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
VOCHTÁNKA - NEJEZDIT
Jediné co lze hodnotit kladně je okolní příroda a potštejnské památky. Co se kempu týká, tak marně hledám slušná slova. Nikomu bych návštěvu nedoporučil! - Umývárny a záchody hnus: Při čištění zubů nevíte jestli máte do umyvadla vyplivnou jen pastu nebo rovnou i celý žaludek. Smrad a špína. Stačí pár návštěvníků a už teče jen studená voda. - Vybavení chatek z dob socialismu: Matrace pročůrávali ještě pionýři. Totálně rozlámané zbytky nábytku, kde nejdou u skříní ani otevřít dveře. Lépe řečeno Vám spadnou na hlavu. - Zázemí restaurace: Ve všední den v sezóně zavřou ve 20:00 hod. a už nedostanete nic. Kuchyně zavírá dokonce snad již v 19:00 hod. K jídlu dostanete pouze plastový příbor. Zkyslé pivo, u druhů které se moc netočí. Rozhodně nečekejte, že si tu ráno koupíte něco na snídani. Hned vedle zahrádky sxxxí několik popelnic, kde jedou zbytky jídla na přímém slunci. Dobrou chuť. - Prostor kempu: Se sbíráním odpadků si tu také příliš hlavu nelámou. Pokud nechcete trávit pobyt v odpadcích, tak si je musíte posbírat sami. Ano, cena za ubytování je levná, ale to bych si klidně připlatil pár stovek a ubytoval se v kempu 21. století a né v tomto torzu socialismu. Bylo mi stydno před zahraničními návštěvníky co sem zavítali s karavanem.

18.06.2017 0
 
1,0
Benutzer
Michalka
erstellt: 18.6.2017
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
ČTĚTE RECENZE
Poslední recenze zde uvedená z roku 2014 nám měla být varováním. Nejen, že se nic nezměnilo, ba naopak, vše je ještě horší! Víkendovému ubytování jsme šli tzv. "naproti". Psali jsme majitelce kempu, že se chystáme Vochtánku navštívit. Jsme parta chlapů s hudebními nástroji typickými pro country muziku. Nejsme již žádní mladíci, životní zkušenosti naše šediny jasně prozrazují. Ovšem to, co jsme zažili tady je skutečně k neuvěření. Paní majitelka Janebová byla při rezervaci srubu vstřícná, informaci o skupině kamarádů s kytarami, basou, banjem a mandolínou přijala s poznámkou: "Budeme se těšit"! Varujeme Vás však tímto všechny, kteří máte pocit, že název: KEMP WESTERN VOCHTÁNKA, kde se konají Country festivaly a kde se to na stránkách hemží reklamami skvělých country akcí, je tím správným cílem. V pátek jsme hráli venku S námi tam sedělo spoustu návštěvníků kempu a nálada byla skvělá. Druhý den pršelo. Šli jsme tedy s nástroji zhruba kolem 19 hod. do restaurace a s námi i obyvatelé kempu. Ovšem odtud jsme byli servírkou vykázáni ven. Argument zněl velmi "logicky": Uvnitř mohou hrát pouze kapely, které mají smlouvu!" V restauraci v tu chvíli nikdo nezůstal. S námi odešli na protest i lidi, kteří se chtěli country hudbou. K tomu není co dodat, člověku dochází slova. My víme, že kemp nikomu z našich známých nedoporučíme. Zajímalo by nás, jestli Ti, co hrají smluvně, by se s tímto názorem ztotožnili. Vždyť hudba má lidi spojovat a těšit. A k tomuto hudebnímu stylu patřila vždy radost a dobré vztahy. Kapela Bodlák

18.08.2014 0
 
Benutzer
buda-fox
erstellt: 18.8.2014
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
Western kemp Vochtánka
Letos jsme strávili víkend v kempu Vochtánka. Příroda paráda, kemp pěkný, cena ubytování v pohodě. Večer jsem zašli do místní hospůdky, že si zahrajeme na kytary a tady jsme narazili. Potom co jsme chvilku hráli obsluha pustila naplno nějakou modernu, aby nás nebylo slyšet! Je pro mě překvapení, že v "country hospodě" nemají rádi hraní na kytary. V kempu se ráno nedá sehnat žádné občerstvení, což je taky trošku škoda.

13.08.2014 0
 
1,0 10,0 5,0 5,0 5,2
Benutzer
vendulka
erstellt: 13.8.2014
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
stredecni grilovani ryb
Vyšli jsme si na výlet na středeční grilování ryb. Bohužel jsme přišli moc brzo, (asi v 1) a griluje se až od 4, což jsme nevěděli, naše chyba. Protože jsme byli hladoví, vyzkoušeli jsme místní hospodu, kde se docela dlouho povalovaly talíře se zbytkama zapečených těstovin po dětech, které je nesnědly. Usadili jsme se, objednali jsme si, zaplatili jsme předem, čekali jsme. Velmi dlouho, na to, že nikde nikdo nebyl. Všude bylo tma (venku totiž neobsluhujou a vevnitř radši nemají lustry). Vím proč. Jídlo nám přinesli v plastových talířích s plastovým příborem (ale zabaleným v ubrousku, takže vpoho, ne?), asi bylo moc těžké umýt 6 talířů po tábornících, nemluvě o příboru. Plastovým příborem jsme si pak pochutnali na jídlech jako řízek (ten jediný se dal jíst), masové pánvi, játře... Masová pánev byla mimochodem úžasná, maso všech zvířat se dělalo asi v jednom kastrolu protože půlka byla tuhá a kuřecí se jakš takš dalo jíst. A na to, že nabízejí 3 jídla z játry servírka nedokázala pochopit, že někoho může zajímat z jakého zvířete játra je. Asi věděla, že stejně je hnusná k zblití. Škoda hospody, kemp je na krásném místě, záchody jsou velmi pěkné a čisté. Neviděla jsem sprchu. Jestli nechcete umřít strašlivou smrrtí, nejezde v místní stravovně, jinak se asi dá užít hezká dovolená. Doufám, že si to ve vochcánce přečtete a přestanete dělat játru.

04.08.2014 0
 
1,0 5,0 1,0
Benutzer
wehna
erstellt: 4.8.2014
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
camp Vochtánka, WTF ?!
Camp Vochtánka jsme si vyhlédli na netu. Leží v malebném údolí v ohybu Divoké Orlice, přímo pod hradem Potštejn. Skutečně romantická kombinace a pokud webové stránky nabízí na jídelníčku navíc rybí hody, málokterý milovník přírody a romantiky odolá. Ani my jsme s přítelkyní neodolali. A dobře nám tak. Cena za dvě osoby, auto a stan 200Kč je přijatelná, hospůdka v emeriken stajlu vcelku útulná a plzínka za 32 Kč chutná a tak se už můžete těšit na výlet přes dva hrady Litice-Potštejn a pak na fajn večer v poloprázdném campu, na ty ryby atd. Možná by se vám to všechno mohlo i vyplnit, pokud by vás někde nezdržel déšť, zpoždění vlaku, nebo třeba jen delší bloumání podél Orlice. Provozovatel campu totiž nerušeně chrápe někde v útulném socialismu a razí marketingové heslo ,,..ať se o sebe kaštani postarají sami". V půl deváté večer už nedostanete ani mizerného utopence (leda byste si někoho sami utopili v Orlici), natož pak rybu. Nápaditě vám dopručí křupky, nebo brambůrky. V případě deštivého počasí můžete třeba zalézt do stanu na kutě a už moc nechtít, nebo se zmatlat tou dobrou plzínkou, abyste našli odvahu potřebnou pro vstup do sprch, kde teče jen voda studená, nebo ledová. Nebo se sebrat a jít do obce Potštejn do pivovaru CLOCK, kde ještě dostanete byť studenou, ale přeci jen chutnou kuchyni, příjemné jednání a dobrá piva vlastní výroby. Jinde už najíst stejně nedostanete. Na ranní kávu zapomeňte, pokud nejste vybaveni vlastními zdroji a prostředky k její přípravě. Hospoda otevírá striktně v 11:00, takže v 10:30 vás vykážou zpátky do deště a když už jste vydrželi až do teď, tu půlhodinku ve stanu snad ještě vydržíte. Anebo raději ne. Sbalíte, mokré věci naházíte do auta a v 10:55 vypadnete a už vás tu víckrát neuvidí. Peníze za kafe a jídlo prostě necháte někde jinde.. SHRNUTÍ: Jistou měrou negativnímu hodnocení přispělo pahnusné počasí, které jistě omezilo možnosti campu, ale vstřícnost a ochotu by ovlivnit nemělo. V campu Vochtánka se dá přespat a určitě i zapařit, ale to se dá i jinde. Není proč doporučit.


Campingplätze, die Sie könnten auch interessieren

    autocamping ROZKOŠ autocamping ROZKOŠ

Třída.T.G.Masaryka 836, 55203 Česká Skalice
autocamping ROZKOŠ

Befindet sich an nördlich Ufer Talfurche Behälter Rozkoš an internationale Strasse E67. Campingplat...
www Seiten

    camp Dolce Trutnov camp Dolce Trutnov

Oblanov 37, 54101 Trutnov
camp Dolce Trutnov

Der Campingplatz Dolce befindet sich in schöner und ruhiger Natur Umgebung, am Fuße des tschechische...
www Seiten

   autocamp Slunečná autocamp Slunečná

, 54344 Čistá v Krkonoších
autocamp Slunečná

Der Campingplatz Slunečná („An der Sonne“) ist der einzige im Riesengebirge, auf dem Sie Ihren Urlau...
www Seiten