autokempink Konopáč  

    WWW stránky
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Seřadit podle
Datum Foto
select
Areál - celkový dojem Campingové místo, pevné ubytování Sociální zařízení Sport, animace Průměrné hodnocení
(od  2  osob)
Celkem 4,50 Celkem 5,00 Celkem 2,00 Celkem 3,00 Celkem 3,30
12.08.2012 1
 
6,0 9,0 3,0 5,0 5,2
Uživatel
Pearler
založen: 5.8.2012
skupina: Jsem mladý- rád se bavím
Příjemný kemp s exkurzí do let nedávno minulých :)
Příjmený kemp zasazený do malebného udolíčka kousek do Heřmanova Městce. Přímo v kempu je přírodní koupaliště s čistou vodou (a to i v době veder, kdy to jinde vesele kvete). Vodní plocha není na žádné vodní sporty, ale na normální koupání je velikostí ideální. Součástí je tobogán a část vyhrazená na koupání menším dětem. Na stanování je místa dost, povětšinou s výhledem na koupaliště. Součástí areálu jsou dva stánky s občerstvením a restaurace, kde je možné koupit čerstvé pečivo k snídani a něco dalšího k snědku. Co bylo hodně příjemné, že přímo součástí areálu je i letní kino, které je šikovně schované takže snad ani moc večer neruší a je možné tam koupit i něco na zahřátí :) ... Kemp byl očividně postaven tak před 40 lety a bohužel je to bohužel znát na každém kroku. Sociálky jsou s ohledem na datum jejich postavení celkem v pohodě, ale do sprchy jedině v botkách. Na druhou stranu za 10 korun nabízí sprcha hooooodně teplé vody :) Ostatní budovy v areálu jsou na tom velice podobně. Obsluha v areálu se kterou jsme se setkali, byla vesměs nadprůměrně příjemná. Bohužel na žádné dlouhé večerní sezené v hospůdkách to není ... když skončilo kino někdo kolem 23 hodiny vše již bylo v kempu zavřeno a všude pusto prázdno :( . Obecně bych kemp doporučil rodinám s dětmi nebo párům, které chtějí mít klid sami pro sebe.

24.07.2012 3
 
Uživatel
Inspektor
založen: 24.7.2012
skupina: Skupina neuvedena
Kategorizace kempu
Dojem inspektora: Autokempink Konopáč leží v přírofě Želených hor, nedaleko Heřmanova Městce. V dosahu železniční i autobusové dopravy. Kemp je vhodný pr rodiny s dětmi. Ubytování je možné ve všech typech zařízení: hotel, chatky s i bez soc.zařízení a terén je vhodný pro umístění stanů, karavanů a obytných aut. Součástí kempu je koupaliště, letní kino a řada sportovišť.

21.08.2011 0
 
3,0 1,0 1,0 1,0 1,4
Uživatel
Anculka01
založen: 21.8.2011
skupina: Dvojice- jsme nejraději spolu
kemp
Tenhle kemp je jeden velký omyl, opravdu jen pro otrlé. Areál vznikl tak před 40 lety a od té doby tam nikdo na nic nesáhl, takový skanzen komunismu. Byla jsem ubytována v tmavém zatuchlém pokoji, otřesné toalety společné pro celé patro, sprchy společné pro celou ubytovnu. Na internetu nabízejí zapůjčení jízdních kol, na místě mají jen "muzejní exponáty", vyjet s tím na silnici tak jde o život. Od personálu jsem se nedočkala ani pozdravu. No já nevím, jediné plus je snad příjemná lokalita.

22.08.2011
 
Uživatel
konopac
Založen 10.11.2009 11:21:13
Skupina Skupina neuvedena
Autokempink Konopáč je kemp převážně pro stanaře a kempaře s úžasnou přírodou a prostředím. Služby InterHotelu nenabízíme. Pokoje jsou různých typů a na různých budovách. S vlastním WC a sprchou máme k dispozici chaty. Pokud by byla pronesena stížnost na místě, jistě by bylo vyhověno k oboustranné spokojenosti. Vždy se snažíme pokud možno maximálně vyhovět potřebám zákazníka. Při rezervaci je upřesňováno vybavení chat, pokojů a sociální zázemí. "Muzejní exponáty" byly užívány běžně dříve a jsou užívány bez problémů i v dnešní době. Záleží na zručnosti cyklisty, zda je schopen jezdit bezpečně a neohrožovat tak život svůj a život spoluobčanů. Pozdrav je základní jednotkou rozhovoru při vstupu do veřejné místnosti a navázání kontaktu při řešení požadavků, bez toho lze těžko zahájit dialog. Pokud jste byli nuceni pozdravit jako první, za tuto chybu se omlouváme. Secká Kateřina
03.08.2013
 
Uživatel
jestrab
Založen 3.8.2013 23:14:31
Skupina Skupina neuvedena
ano ,paní má pravdu !!!!!! byl jsem ubytovaný na pokoji v budově na třílužku a otřesné . Pokoje nevětrané ,postel nevíte jestli vydrží a záchody že jsem chodil radši do lesa .Dětské vyžití pomalu žádné a ten pan správce ,nebo co to tam je za Ogara ,tak ten dokáže akorád hulákat na děti a to má štěstí že se mi nechtělo ven,jinak bych mu to osobně vysvětlil !! No prostě shrnuto ,připadal jsem si jako na Ukrajinský ubytovně . Nezlobte se ale je to komunistický kemp
10.05.2007 0
 
Uživatel
Admin
založen: 1.11.2009
skupina: Skupina neuvedena
Hájek Libor
krásný kemp , idealní pro rodiny s dětmi

25.02.2007 0
 
Uživatel
Admin
založen: 1.11.2009
skupina: Skupina neuvedena
Prokop Petr
Dobrá uroven