autokempink Osika  

WWW pages
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Order by
Date Photo
select
Resort-general impression Camping pitches or rent accommodation Sanitary Sport, animation Average rating
(from 1  persons)
Total value 5,50 Total value 6,50 Total value 10,00 Total value 10,00 Total value 10,00
09.08.2013 0
 
10,0 10,0 10,0 10,0 10,0
User
rossie.k
created: 9.8.2013
group: Group is not specified
Osika
Hezký večer, po 28 letech jsme se vrátili do tohoto kempu, kde sice vyrostly stromy. ale jinak se atmosféra nezměnila. Vláček jezdí stále přes kemp - úžasný zážitek. Vzpomínka na mládí... koupání v čisté vodě, sice dlouze jdete, ale pro rodiny s malými dětmi je to ideální. Toalety a sprchy uklizené 2x denně což se jen tak nevidí. V recepci ledničky i mražák, to také není obvyklé. Nádherné pinponkové kurty, půjčení pálek výjde zdarma, sice musíte zaplatit zálohu, ale po vrácení pálek Vám ji vrátí. Občerstvení u recepce i ve prostřed kempu je super, můžete si objednat pečivo, ale nabízejí i snídaňové menu. U recepce můžete dostat i výbornou pizzu z pece. Takže i kdyby jste jeli bez zásob potravin hlady a žízní nezemřete. Na recepci si můžete koupit i čerstvé noviny. Byly jsme velmi spokojeni jak přístupem, okolím - výlety paráda, tak i sociálním zázemím. Jen nám tam chyběla půjčovna loděk na projížďky po Osice. Doporučuji tento kemp jak pro rodiny s dětmi tak i pro ty co chtějí být sami.

27.07.2013 0
 
1,0 3,0
User
Juro
created: 27.7.2013
group: Family with young children
osobni zkusenosti
Kemp navstevuji dobrych 10 let-meni se zde hodne. Posledni bohuzel negativni zusenost je ze majitel kempu uz asi s poslednich sil a zbytecne, zaujima stanovisko vyber co muzes a dejte nam pokoj. Je to moc mrzute, protoze si osobne myslim ze i ted ma kemp mnoho kladu a kras. Zacnu u vstupu. Zena prihlasujici do kempu je sice starsi ale asoi unavena zivotem a uz od pohledu je jeji nalada na bode - 30- nechapu jeji nesmyslny postup prihlasovani. najdi si mysto pak znovu prijd a pak se prihlas je novinliu Predchozi leta to nebylo. Mohl jis se prihlasit az po postaveni stanu. Takhl elitam o dcerta k dablu, a nakonec me jeden aKTIVISTA PREDBEHL PROTOZE SE NEPTAL A ROVNOU JEL DO KOMEPU NA MOJE VYHLIDNUTE MISTO A TIM ME PREDBEHL. Jo chtel jsem jen dodrzet rad. Dale sice chapu proz zeny na uklid WC jdou uklizet tak aby prekazely tem co zrovna v nejlepsi hodinu vstavaji. je to stejne tema jako u nas na ministerstvu kdy uklizecky jdou pracovat jen v dobe kdy jde nejvice lidi do prace. Zde to neni vhodne a jen si tim majitel skodi. Restaourace. Je to blede asi jsou lide co zerou jen stale dokola smazene veci ale co neco vareneho?? No a dal jsou tu sprchy. Dostanete klic oproti zaloze 50 Kc inu dobra chapu ale pak dostanete vlnity plach jao nejakou znamku do sprch ktera vam ma zarucit teplou vodu behem 3 minut. Ale s toho vas vyvede hned realizace. Prvni mnejen celou minutu venujete nastaveni tepltoe a vubec toho co vam vyhovuje. Preruseni operace se protahne protoze cidlo stop play funguje 50/50 nebo asi pritel po telefonu a tim prijdete o dobrych dalsich 50 vterin. No konecne mate sprchu nastavenou a tece snad vam i tepla voda. Pak se namydlite a pokusite se opachnout,Zjistite ze 3 minuty jsou podvrh i kdyz zprvu carky na displey zprvu svioti dlouho najdenou jako kdyz je tu cerna dira. rychle prchji a to tak ze se nestacite ani opachnout. a tsop namydleny a nasr... jdete ze sprchy si stezovat. Co obdrzite?? Asi jste to spatne pochopil pane. Mpoje hodinky se stopkama ukazuji cas sprchovai 2.38 minut. Kde je zbytek???? A to nepocitam prvni nastaveni kdy se jedna uplne o studenou vodu ktera vas skropi ze se vam uz vzivot enepostavi. Mrzi me to moc ze majitel kempu na to vse opradu zhluboka sere. I kdyz si chcete vycistit chrup na toaletach zeny maji boiler muzi ne. tak chodi na damske toalety. neni to TRAPNE????

27.07.2013
 
User
Juro
Založen 27.7.2013 17:51:46
Skupina Family with young children
Nechap proc ma recenze upravena ve wordu, vypada jako by to psal asbolutni idiot, co nezvlada psani????
09.08.2013
 
User
rossie.k
Založen 9.8.2013 22:27:10
Skupina Group is not specified
Hezký večer, musím reagovat na recenzi Jura, je vidět že nejezdí po kempech, protože koupání je všude stejné. Já jsem si myla i vlasy a voda mi stačila, až jsem nevěděla co už mám tam dělat. Půjčení klíče bylo jen v době, kdy nebyly sprchy volně přístupné, ale v době volného přístupu nebyl problém. Co se týče úklidu, je lepší jít na čistou toaletu, kterých tam bylo dost, než na humus... Paní úklízely ráno i večer, což bylo milé. Někde uklízejí jen ráno a pak to dle toho vypadá. Doporučuji kemp, je tam i výborné koupání, čistá voda i největších vedrech.

Campsites, which you might also be interested

    holiday park Vranovská pláž

Areál kempungu - Vranovská pláž 1, 67102 Šumná
holiday park Vranovská pláž

South Moravia, national park Podyjí, Znojmo region, Vranov reservoir: One of the most attractive cam...
web pages

    chatová osada U lesa chatová osada U lesa

Vranovská přehrada - pláž 680, 67102 Šumná
chatová osada U lesa

South Moravia, national park Podyjí, Znojmo region, Vranov reservoir: In this locality cabins and bu...
web pages

   camping Žebrákov

Žebrákov 3, 58291 Světlá nad Sázavou
camping Žebrákov

The campsite is located 3 km from the town Světlá nad Sázavou, 15 km from Havlíčků Brod. We offer p...
web pages