facebook

CampingCard - výhody slevového systému

 

 

V Evropě je v současné době několik slevových systémů pro mimo-sezónu (Camping key, Camping cheque,...). Sami provozujeme kemp a jsme proto přesvědčeni, že právě tento je ten nejvhodnější, proto jsme se také rozhodli jej pro Vás zastupovat.

 

Jednoduchost systému 

- Zakoupíte si pouze katalog, kde máte kempy akceptující slevovou kartu přehledně uvedené (nabízíme jej v němčině a angličtině- hlavní popis a legenda vybavení kempu jsou dokonce přeloženy do češtiny) a již v něm máte přiloženou slevovou kartu pro daný rok. Nemusíte tedy předem nakupovat nějaké vouchery/šeky a zabývat se složitou administrativou.

- V katalogu máte přiložené také mapy jednotlivých států s vyznačením polohy kempů, včetně GPS souřadnic. Výběr toho správného kempu je tedy opět mnohem jednodušší.

- Po vyplnění se touto slevovou kartou prezentujete při příjezdu v kempu a cenu za ubytování platíte přímo na recepci. Ani provozovatel kempu tedy se systémem nemá žádnou následnou administraci a výdaje. Rozhodně Vás tedy bude mít raději, než když uplatníte systém, kdy je mu z peněz zprostředkovatelskou firmou strhávána další provize.

 


Záruka pravdivosti informací

- Všechny uvedené kempy jsou 1x ročně v době provozu navštíveny a zkontrolovány inspektorem organizace ACSI a údaje v katalogu jsou vyplněny přímo od něj. Nemůže tedy dojít k mylnému zadání údajů, ani k tomu, že by informace již nebyly aktuální. Opět z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že je to opravdu jediná organizace, která všechny uváděné kempy 1x ročně osobně zkontroluje. Ostatní organizace jezdí s menší četností, většina však vůbec a jen posílá formuláře, které na dálku vyplňují majitelé/provozovatelé kempů.

 

                

Záruka kvality kempu

- Všechny uvedené kempy splňují odpovídající standarty a poskytují kvalitní zázemí pro Váš pobyt. Toto je opět kontrolováno při každoroční návštěvě inspektora. Pokud kemp kritéria nesplňuje, není do systému zařazen. Pokud by snad nesplňoval kritéria i již stávající kemp, je též vyřazen.

 

Záruka zkušeností a tradice firmy

Firma ACSI existuje již více jak 50 let a od samého počátku se zabývá popisem a propagací kempů v celé Evropě. Blíže se o firmě dozvíte v němčině, angličtině, nebo holandštině na jejich domovských stránkách ZDE
A i vlastní slevový systém nabízí levné ubytování již jedenáctým rokem!

 

Dostupnost v ČR

- Objednat katalog si můžete buď přímo u nás na dobírku.  Dále je možné si jej pořídit u některých ze smluvních prodejců.

- Katalogy jsou u nás dostupné v němčině, nebo angličtině. Legendu v katalogu jsme pro Vás přeložili do češtiny, a také na našich stránkách jsme uvedli rozšířený popis v češtině.

- I v ČR je do systému zapojeno 14 kempů. Jejich seznam naleznete ZDE.

- Pokud budete potřebovat nějaké doplňující informace o tom jak systém funguje, můžete se kdykoli obrátit  na naší redakci: redakce@camp.cz . Případně telefonicky na: 602 277 901

 

Zpět na přehled Camping Card