1. Jsem:  

2. Můj věk:  

3. Jezdím nejčastěji/skupina:  

4. V kempu se ubytovávám:  

5. V kempu nejčastěji zůstávám:  

6. Do kempu jezdím:  

7. Celkové hodnocení kempů v ČR (0% nespokojený - 100% maximálně spokojený): 

a) vybavenost kempů     %                  b) poměr cena / kvalita     %                  c) čistota a hygiena     %
d) služby a animace     %                  e) personál     %                  f) celkový dojem     %
 

8. Jako hlavní výhodu pobytu v kempu vidím:  

9. V českých kempech mi nejvíce schází/ vadí:  


Kontaktní údaje  

Jméno :    Příjmení :      tel: :     e-mail: :  
  


Soutěžní dotazník o ceny - 3x 5000 Kč

 

Asociace kempů  – garant Vaší spokojené rekreace v kempech v Česku každoročně shromažďuje a vyhodnocuje informace o trendech kempování v ČR.  Pokud budete chtít též pomoci, odpovězte, prosím, na 9 jednoduchých otázek a získejte tak možnost vyhrát jeden z voucherů na 5000 Kč.  Tento voucher pak můžete využít k čerpání jakýchkoli služeb (ubytování, stravování,…) v kterémkoli z našich kempů.

Dotazník je nutné vyplnit nejpozději do 10.1.2013. Zástupci Asociace pak v lednu 2013 na veletrhu Regiontour Brno vylosují 3 výherce, kteří obdrží voucher na 5000 Kč.

Dotazník můžete vyplnit vždy jen jednou. Kontaktní údaje v formuláři nebudou poskytnuty třetím stranám a slouží především pro kontakt s Vámi v případě výhry a v případně nejasnosti k upřesnění/ověření některých Vámi zadaných údajů.

Tento dotazník je určen pro zjištění Vašeho názoru na kempy a kempování v ČR jako celek. Pokud máte vlastní zkušenost s konkrétním kempem, budeme samozřejmě také moc rádi, pokud se i o ní s ostatními podělíte. Toto pak, prosím, učiňte přímo na stránce detailu daného kempu - v záložce "Recenze". U každého kempu pak můžete vložit svůj komentář, bodové hodnocení a dokonce i vlastní fotografie