kemp Stříbrný rybník  

    www-stránky
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Seřadit podle
Datum Foto
select
Areál - celkový dojem Campingové místo, pevné ubytování Sociální zařízení Sport, animace Průměrné hodnocení
(od  7  osob)
Celkem 7,75 Celkem 8,00 Celkem 7,63 Celkem 8,25 Celkem 7,80
09.08.2017 0
 
7,0 9,0 7,0 10,0 8,0
Uživatel
Djblond
založen: 9.8.2017
skupina: Skupina neuvedena
3 hvězdy z pěti.
Pro rodinu co jdou ve 22:00 ok, pokud si plánujete po pěkném dnu posedět u pivka tak do 24:00 máte smůlu, i když byli lidé cca 15lidi tak slečna zaklapla zhasla a odešla kouřit za provozovnu.Na WC jsem postrádal mýdlo a ve sprchách háčky a poličky na věci.Ve dvou v malém stanu a na moto s el.přípojkou na dva dny 750 Kč ,což je dost ,Pivo mají za 30Kč stejně jako párek v rohlíku ,snídaně pouze na objednání předem.Za mne 3 hvězdy ale jak říkám pro rodinu s karavanem ok ,pro moto páry a party špatný

19.03.2015 0
 
9,0 9,0 9,0 9,0 9,0
Uživatel
JardaPokorny
založen: 19.3.2015
skupina: Skupina neuvedena
Cyklopobyt
Každoročně jezdím s několika kamarády na cyklopobyt - 3 a 4 dny na nějakém pěkném místě. Trvá nám to, než se na nějakém místě schodneme. Loni jsme si vybrali pobyt na Stříbrném rybníku. Podle www stránek a fotografií nás to zaujalo. Někteří z nás teda sice chtěli jet na Jižní Moravu, no ale většina nás byla nakonec pro Stříbrný rybník. Podle www stránek jsme si vybrali chatu standard plus - a byli jsme spokojeni. Sice menší kuchyňský kout, ale nám to nevadilo, stejně jsme byli celý den pryč, takže jsme se většinou stravovali venku a nebo v restauraci na Stříbrném rybníku. Chata 4 ložnice pro nás teda ideální. Ubytování je prakticky v břízovém lesíku, klid, pohoda... Na cyklostezku se dá napojit ihned vedle kempu... Večerní posezení s pivkem... Nic nám nechybělo.... Byli jsme začátkem června a za nás tedy spokojenost.

12.03.2015 0
 
9,0 8,0 8,0 9,0 8,4
Uživatel
xlinux
založen: 12.3.2015
skupina: Rodina s malými dětmi
Mohu doporučit
V tomto kempingu jsme byli na dovolené opakovaně. Před dvěma lety jsme byli pouze v kempu se stanem, na 3 dny, loni jsme si chtěli přeci jenom užít víc pohodlí a tak jsme si objednali chatu. Ubytování v chatě celkem ujde, pro rodinu naprosto dostačující, standartně zařízené. Nábytek sice už trochu něco pamatuje, ale na tu týdenní dovolenou to stačilo Chaty jsou vzdálené od rybníku a restaurace cca 150 m, takže jsou v klidném místě. To jsme ocenili vzhledem k dětem, které jsme dávali po obědě spát. Před chatami je velký plac na stanování, dá se přiject i s karavanem, ale nijak to neruší. V restauraci u pláže dobré pivo, nabídka jídel omezená, ale nám to nevadilo, převážně jsme si vařili sami. Co se týká rybníku, tak celkem čistý, sinice nebyli. Jeden den jsme s dětma byly na aquparku Flošna v Hradci Králové, tam se děti vyblbli. Jinak za poplatek se na Stříbrném rybníku dá využít trampolína, lanový park a nějaké atrakce na vodě. V pátek nebo sobotu (už si to přesně nepamatuju) hrála v restauraci živá hudba. Na letošek už máme taky objednáno, bereme s sebou i bráchu s rodinou. Snad to bude zase všechno v pohodě.

09.01.2015 0
 
8,0 8,0 9,0
Uživatel
maruska
založen: 9.1.2015
skupina: Skupina neuvedena
Docela pěkné
Byli jsme ubytováni koncem července. Areál byl plně obsazený, oproti předchozím letům se zlepšilo vybavení chatek. Nově tam mají na ubytování i bungalovy. Jediné, co trochu vadilo, byla plně obsazená restaurace a mírně nestíhající personál. Ale byli jsme na dovolené, takže jsme si počkali.

27.05.2014 0
 
8,0 9,0 9,0 10,0 9,0
Uživatel
Vlaďka
založen: 27.5.2014
skupina: Skupina neuvedena
Určitě se vrátíme
Tento kempink jsme si vybraly, protože jsme viděly na TV Nova, že dostal zlatou hvězdu od jejich inspektora. No, zpočátku trochu komplikace, nefungovalo světlo v ložnici a protékala sprcha, nahlásily jsme ihned správci a ten okamžitě závadu odstranil. Pak už byl pobyt bez problémů, spokojenost. Stříbrný rybník je opravdu na pěkném místě, obklopený lesy a byl tam klídek od městského ruchu. Dětem jsme zaplatily trampolínu (dost se na ní vyblbli). My dospělí jsme zkusily peintbol. Večer tradiční posezení v místní hospodě - bylo plno, tak personál chvilkami nestíhal. Jeden den jsme si zajeli i do aquaparku v Hradci (mají tam tobogány pro děti). Jinak nám nic nechybělo ani nic nevadilo.


Kempy, které by Vás také mohly zajímat

    Autocamping ROZKOŠ Autocamping ROZKOŠ

Třída.T.G.Masaryka 836, 55203 Česká Skalice
Autocamping ROZKOŠ

Nachází se na severním břehu Údolní nádrže Rozkoš u mezinárodní silnice E67. Kemp nabízí ubytování (...
web stránky

    autocamp Brodský autocamp Brodský

, 54941 Červený Kostelec
autocamp Brodský

Kemp Brodský se nachází uprostřed krásné přírody, v blízkém okolí jsou zámky, kláštery, zříceniny h...
web stránky

   autocamp Slunečná autocamp Slunečná

, 54344 Čistá v Krkonoších
autocamp Slunečná

Autocamp Slunečná je jediným kempem v Krkonoších, který Vám nabízí strávení Vaší dovolené přímo na ú...
web stránky