Koupaliště a kemp Pecka  

WWW Seiten
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Sortieren nach
Datum Foto
select
Areal- der Gesamteindruck Eigene Plätze, oder Miet-unterkunft Soziale Einrichtungen Sport, Animation Durchschnittliche Bewertung
(von 0  Personen)
Ingesamt 0,00 Ingesamt 0,00 Ingesamt 0,00 Ingesamt 0,00 Ingesamt 0,00
03.07.2013 0
 
Benutzer
mikota1
erstellt: 3.7.2013
Gruppen: Gruppe nicht angegeben
Negativní hodnocení.
Chtěl bych upozornit na problémy se stornováním pobytu v kempu Pecka u Nové Paky. Jelikož jsem nedostal od podniku dovolenou , manželka stornovala náš již zaplacený pobyt 30 dní před nástupem pobytu v kempu. Po mnoha urgování , vytáček a slibů ze strany kempu jsem se do sporu vložil a bylo mi přislíbeno jednatelem kempu vrácení peněz bez odečtení stornopoplatku. Jaké bylo mé překvapení , když mi manželka zdělila , že peníze sice přisly na účet ale s odečtením již zmíněného poplatku. Tímto bych chtěl varovat všechny , kterým se toto stane . Kemp sice vypadá krásně ale.............. .

11.12.2013
 
Benutzer
Kemp-pecka
Založen 22.12.2009 14:50:13
Skupina Gruppe nicht angegeben
Dobrý den, ač nerad musím reagovat na 2 emaily od uživatele zuzulka14. Tak abychom uvedli informace na pravou míru rozhodl jsem se bránit. Dotyčná si pobyt objednala přes slevový portál, kterému zaplatila pobyt, poté se rozhodla pobyt zrušit, ale slevový portál ji odkázal přímo na nás. Dohodli jsme se na plném vrácení částky s tím, že se odečte 15% provize, kterou si nechává slevový portál, tj. těch zmíněných 500,-. Tuto informaci mohu doložit emailovou komunikací. Moje chyba spočívala v tom, že peníze nedorazili paní v pondělí, ale až ve středu. Během úterý ještě telefonoval pan manžel, že pokud nebudou peníze ve středu na účtu podnikne nějaké kroky. Když jsem panu manželovi několikrát volal a psal sms, že těch 15% není storno, ale domluvená provize tak telefon položil a na sms nereagoval. Takže já jsem zmíněných 500,- poslal za svého, jelikož od slevového portálu je nikdy neuvidím a částku, na které jsme se s paní domluvili jsme ještě v té době neměli na účtě. Tím pádem v tu chvíli, když jsem posílal peníze zpět, posílal jsem je také ze svého. Prý se u nás platí za všechno - lednička - zdarma, wi-fi - zdarma, sprcha - 20 Kč/pokud by sprcha nebyla placena, nikdy nemůže stačit teplá voda, parkování 55,-/noc - u chatky - auto je pojištěno - parkování před recepcí zdarma Paní mě nazvala lhářem, vydřiduchem a podvodníkem, což mě upřímně mrzí jelikož si zakládám na komunikaci s lidmi. Paní se se mnou osobně nikdy nesetkala, náš areál nenavštívila tím více mě mrzí anonymní komentáře. Nebráníme se negativní kritice, rádi víme co máme zlepšit a v čem máme nedostatky,ale toto mě přijde jako útok na moji osobu, která vlastně pouze zprostředkovávala pobyt a ještě vyšla vstříc s vrácením peněz, které neměla. Jak píše paní v dnešní době se musíme bránit.

Campingplätze, die Sie könnten auch interessieren

   autocamp Slunečná autocamp Slunečná

, 54344 Čistá v Krkonoších
autocamp Slunečná

Der Campingplatz Slunečná („An der Sonne“) ist der einzige im Riesengebirge, auf dem Sie Ihren Urlau...
www Seiten

    camp Dolce Trutnov camp Dolce Trutnov

Oblanov 37, 54101 Trutnov
camp Dolce Trutnov

Der Campingplatz Dolce befindet sich in schöner und ruhiger Natur Umgebung, am Fuße des tschechische...
www Seiten

    autocamping ROZKOŠ autocamping ROZKOŠ

Třída.T.G.Masaryka 836, 55203 Česká Skalice
autocamping ROZKOŠ

Befindet sich an nördlich Ufer Talfurche Behälter Rozkoš an internationale Strasse E67. Campingplat...
www Seiten