Koupaliště a kemp Pecka  

WWW sider
/ Video / 360º / Facebook

 

 

Sort efter
Dato Foto
select
Camping-generelle indtryk Pladser eller lejefaciliteter(Hytter,...) Sanitær facilitæter Sport, animation Gennemsnitlige rating
(fra  0  personer)
I alt 0,00 I alt 0,00 I alt 0,00 I alt 0,00 I alt 0,00
03.07.2013 0
 
Bruger
mikota1
oprettet: 3.7.2013
gruppen: Gruppen er ikke opfort
Negativní hodnocení.
Chtěl bych upozornit na problémy se stornováním pobytu v kempu Pecka u Nové Paky. Jelikož jsem nedostal od podniku dovolenou , manželka stornovala náš již zaplacený pobyt 30 dní před nástupem pobytu v kempu. Po mnoha urgování , vytáček a slibů ze strany kempu jsem se do sporu vložil a bylo mi přislíbeno jednatelem kempu vrácení peněz bez odečtení stornopoplatku. Jaké bylo mé překvapení , když mi manželka zdělila , že peníze sice přisly na účet ale s odečtením již zmíněného poplatku. Tímto bych chtěl varovat všechny , kterým se toto stane . Kemp sice vypadá krásně ale.............. .

11.12.2013
 
Bruger
Kemp-pecka
Založen 22.12.2009 14:50:13
Skupina Gruppen er ikke opfort
Dobrý den, ač nerad musím reagovat na 2 emaily od uživatele zuzulka14. Tak abychom uvedli informace na pravou míru rozhodl jsem se bránit. Dotyčná si pobyt objednala přes slevový portál, kterému zaplatila pobyt, poté se rozhodla pobyt zrušit, ale slevový portál ji odkázal přímo na nás. Dohodli jsme se na plném vrácení částky s tím, že se odečte 15% provize, kterou si nechává slevový portál, tj. těch zmíněných 500,-. Tuto informaci mohu doložit emailovou komunikací. Moje chyba spočívala v tom, že peníze nedorazili paní v pondělí, ale až ve středu. Během úterý ještě telefonoval pan manžel, že pokud nebudou peníze ve středu na účtu podnikne nějaké kroky. Když jsem panu manželovi několikrát volal a psal sms, že těch 15% není storno, ale domluvená provize tak telefon položil a na sms nereagoval. Takže já jsem zmíněných 500,- poslal za svého, jelikož od slevového portálu je nikdy neuvidím a částku, na které jsme se s paní domluvili jsme ještě v té době neměli na účtě. Tím pádem v tu chvíli, když jsem posílal peníze zpět, posílal jsem je také ze svého. Prý se u nás platí za všechno - lednička - zdarma, wi-fi - zdarma, sprcha - 20 Kč/pokud by sprcha nebyla placena, nikdy nemůže stačit teplá voda, parkování 55,-/noc - u chatky - auto je pojištěno - parkování před recepcí zdarma Paní mě nazvala lhářem, vydřiduchem a podvodníkem, což mě upřímně mrzí jelikož si zakládám na komunikaci s lidmi. Paní se se mnou osobně nikdy nesetkala, náš areál nenavštívila tím více mě mrzí anonymní komentáře. Nebráníme se negativní kritice, rádi víme co máme zlepšit a v čem máme nedostatky,ale toto mě přijde jako útok na moji osobu, která vlastně pouze zprostředkovávala pobyt a ještě vyšla vstříc s vrácením peněz, které neměla. Jak píše paní v dnešní době se musíme bránit.

Campingpladser, som du måske også være interesseret i

   autocamp Slunečná autocamp Slunečná

, 54344 Čistá v Krkonoších
autocamp Slunečná

Autocamp Slunečná er den eneste camping i Krkonoše bjergene som tilbyder jer at tilbringe ferien lig...
www sider

    autocamping ROZKOŠ autocamping ROZKOŠ

Třída.T.G.Masaryka 836, 55203 Česká Skalice
autocamping ROZKOŠ

Befinder sig på den nordlige bred af dæmningen Údolní nádrž Rozkoš ved den internationale vej E 67. ...
www sider

    autocamp Brodský autocamp Brodský

, 54941 Červený Kostelec
autocamp Brodský

Campingpladsen Kemp Brodský befinder sig i midten af Tjekkiets turistiske paradis. Flot natur, slott...
www sider