facebook

Asociace kempů ČR

je organizací, která sdružuje provozovatele a majitele ubytovacích zařízení kempů a chatových osad. 

  

Hlavní činnost:

  • Prosazujeme dodržování etických norem, spolupracujeme s profesními sdruženími u nás i v zahraničí. Komunikujeme s úřady a státní sférou.

  • Společně propagujeme u nás i v zahraničí, každoročně tiskneme vlastní katalog a na základě dohody o spoĺupráci s Camp.cz plnohodnotně propagujeme své členy na internetových stránkách www.camp.cz   Každý člen má nepřetržitý přístup k úpravám údajů o vlastním zařízení.      Odpovědnost za správnost údajů nese tedy přímo provozovatel daného kempu.

  • Poskytujeme informační servis členské základně – sledujeme rozvoj technologií a trendů, informujeme o nových právních předpisech  z našeho oboru, zprostředkujeme výměnu zkušeností na každoročních „Jarních setkáních“ a podzimní „Valné hromadě“.

  • Jsme garantem certifikace kategorie „kemp a chatová osada“ s pověřením Ministerstva pro místní rozvoj (blíže v samostatné části)

  • Poskytujeme konzultační a poradenské služby k aktuelním problémům, odkazy na platné právní a další předpisy a normy k výstavbě , přestavbě či provozu objektů typu kemp a chatová osada, zprostředkujeme poradenské schůzky s jinými partnery pro řešení daných problémů apod.

 

Přehled forem členství a poplatků s tím spojených naleznete ZDE

 

Kontakt: 

Pokud chcete podpořit cíle, stát se členem Asociace, nebo zjistit další informace o jeho činnosti spojte se s:

vedoucím sekretariátu Martinem Písař:  tel: 607 682 433, mail: pisar@seznam.cz

předseda Asociace: Bohumil Starý:    tel: 602 371 768, mail: stary.b@atlas.cz

 

 

Asociace kempů ČR

Náměstí Míru,  538 03   Heřmanům Městec

IČ:  14892928 

Stanovy