facebook


Zadejte popis zajímavého místa - výletu v ČR a vyhrajte:

  • 10x víkendový pobyt v pevném ubytování v kempu pro celou rodinu !

 

 

Soutěž probíhá ve dvou vlnách do 22. srpna 2011(vyhlášení výherců ubytování) a až do 31.října 2011(vyhlášení výherců programu Zoner Photo Studio)

 

Již známe prvních 9 výherců víkendu pro celou rodinu zdarma. Soutěžíme ale stále dál - stále je ve hře jeden víkendový pobyt zdarma a 10x program Zoner Photo Studio !

Nebojte se stále zapojit- napsat vlastní příspěvky - počty návštěvníků se od 22.8. - 31.10. budou započítávat 2x !!


  • Zadávat můžete fotografie a popis jednotlivých zajímavých míst(přírodní krásy, hrady a zámky, města, muzea apod), nebo i celodenního výletu, kde se Vám v ČR líbilo. Nepište popis ubytovacích zařízení(kempů, hotelů apod)- takové příspěvky budou vyřazeny.

  • Kromě fotografií(minimálně 3) a popisu(ne jen heslovité označení jednou větou) zadáte jednoduše i přesnou polohu místa, nebo výchozího bodu výletu na mapě.

  • Můžete přidat link na stránky, kde je možné o popisovaném nalézt ještě více

  • Víkendový pobyt můžete vyhrát v některém z níže uvedených kempů (počet kempů, které se do akce zapojí stále rozšiřujeme) dle vlastního výběru (každý z kempů může být vybrán max. 2 výherci). U každého kempu je vždy uvedený typ ubytování ve kterém je možné výhru po dohodě čerpat. Pobyt zdarma je vždy včetně 2 dospělých a až 3 dětí do věku 15 let. Termíny jsou po dohodě s provozovatelem kdykoli po 22.srpnu.

  • Víkendový pobyt a následně program Zoner Photo Studio vyhraje vždy 10 z Vás, kteří napíší články nejzajímavější (vyhrát víkend zdarma může vždy jeden zástupce stejné rodiny). O úspěšnosti rozhudejete Vy- návštěvníci našich stránek. Na detailní stránce(po kliku v přehledu na "Více info") u každého u Vámi zadaného popisu do fotosouteže bude na počítadle(vpravo nahoře pod jménem, kdo zadal) sčítáno, kolik návštěvníků si danou stránku prohléhlo. Proto foťte a piště co nejzajímavěji, pošlete link na Vámi zadaný příspěvek Vašim známým, ať Vás návštěvou příspěvku podpoří. (Údaje počtu návštěv zde uvedené berte jako informativní- vždy před uzavřením soutěže budou počty přístupů administrátorem zkontrolovány a opakované návštěvy stejného uživatele budou samozřejmě odečteny. Zároveň aby se zvýšila konkurenceschopnost dobrých příspěvků zadaných později- od 22.srpna se budou počty unikátních návštěvníků započítávat 2x !)

  • Počet zadaných příspěvků jedním uživatelem není nijak omezen. Zadejte tedy příspěvků více a zvyšte tak svojí šanci !  Při prvním vyhodnocení(22.srpna 2011) můžete vyhrát víkend zdarma. Při druhém vyhodnocení (31.října 2011) pak navíc ještě i program Zoner Photo Studio

  • A nakonec - Vámi zadané příspěvky budou jak v průběhu, ale i po ukončení soutěže zobrazovány jako body zájmů v okolí kempů na našich stránkách prezentovaných. U těch nejzajímavějších pak necháme texty přeložit do ostatních jazyků, aby si je mohli přečíst i zahraniční návštěvníci našich stránek. Příspěvky tedy i napomůžete celkové podpoře kempování v naší krásné vlasti, děkujeme.

 

1. Přihlašte se

2. Prohlédněte si již zadané příspěvky do (foto) soutěže

a

3. Přidejte svůj vlastní příspěvek !

 

 

 

Informace o programu na správu, editaci a sdílení fotografií Zoner Photo Studio:

 

Přehled kempů poskytujících výhry víkend zdarma:

(stále jednáme s dalšími kempy, kteří se ještě připojí)

        

      camping Oase Praha

Koupání, sport a relax - díky vybavení (bazény, trampolíny, hřiště,....) vhodný i k "úniku" z městské každodenní reality, zejména(ale nejen) pro rodiny s malými dětmi. Název Oase Praha nebyl jistě vybrán náhodou. Svu polohou ( (15 km od centra) je ideální jako zázemí při návštěvě hlavního města. Autobusová stanice je přímo u campingu. Během 15 minut jste také autem u stanice metra. V okolí můžete navštívit i památky jako Karlštejn, Konopiště,...

Mobilní dům Savanah

Mobilní dům Savanah je velký 8x4m s venkovní verandou 6x2,5m (včetně zahradního nábytku pro 5 osob) a tím poskytuje dostatečný prostor pro až 5 osob (4 dospělé + 1 dítě).

Dům má dvě samostatné ložnice, v první naleznete dvě lůžka  o velikosti 0,8x2m (s možností vytvoření dvoulůžka) a  ve druhé pak dvě lůžka o velikosti  0,8x1,9  a následně buď s  palandu pro menší dítě, nebo v obývací místnosti s dalším lůžkem o velikosti 1,30x1,9m

 

           

Více informací o tomto ubytování

 

        

      camping Frymburk

Camping Frymburk se rozprostírá na břehu Lipenského jezera v jižních Čechách v blízkosti malebné vesničky Frymburk. Koupání a rybaření je možné přímo na naší 800 metrů dlouhé pláži. Nachází se zde i půjčovna lodí a šlapadel, restaurace a kiosek. Po děti máme vodní trampolínu, hřiště, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal...

Mobilní dům Krk

mobilní domky model Krk, tyto domky jsou 8 m dlouhé a 3 m široké (24 m2) s místem pro 5 osob. Jsou umístěny na místech s nádherným výhledem na Lipno. Každý domek má před sebou terasu se zahradním nábytkem. Parkování je za domkem.

 

           

Více informací o tomto ubytování

 

        

      camping Bucek

Camping Bucek leží ve středních Čechách na dálnici na Karlovy Vary mezi Prahou (40 km) a Karlovými Vary (80 km) u silnice E 48. Camping Bucek leží u rybníka, který je vhodný pro různé vodní sporty. V areálu naleznete krytý bazén, stolní tenis, hřiště na volejbal, dětská hřiště a  trampolíny. Večer můžete posedět campu je centrální ohniště, krytý vyhřívaný bazén, restaurace. Ubytovat se můžete v apartmánech, pokojích s kuchyňkou a soc. zařízením nebo v luxusních mobilních domcích.

Mobilní dům Grande large

Mobilní domky jsou velice prostorné s venkovní terasou, která je vybavena zahradním nábytkem. Domky mají samostatné ložnice, jednu vždy s manželskou postelí a v dalším pokoji pak dvě lůžka. Obývací pokoj je vybaven sedací soupravou, stolem se židlemi. Naleznete zde i televizi se satelitem a přehrávačem DVD, samozřejmě i prostor mobilního domu je pokryt signálem Wi-Fi. K dispozici je kompletní sociální zařízení (wc odděleno). Dále pak kompletně vybavená kuchyňka s lednicí 140 litrů, plynovým vařičem, mikrovlnou troubou, kávovarem a nádobím pro 6 osob. V chladnějších měsících je možno mobilní dům přitápět elektrickými přímotopy. Auto můžete zaparkovat přímo vedle mobilního domu..

 

         

Více informací o tomto ubytování

 

        

 camping Vranovská Pláž

Vranovská pláž - tak to je lokalita, kde se nachází jeden z nejatraktivnějších kempů této oblasti.Kemp nabízí různé typy ubytování , od jednoduše zařízených chatek, přes ubytovnu až po komfortní ubytování v penzionu. Dále je zde připraveno 400 stanových míst s možností elektrické přípojky a 80 míst pro karavany také s el. přípojkou. Pro stany je vyhrazen prostor jak na slunných místech, tak i ve stínu pod vzrostlými stromy.

Apartmány Gaudeo

4-lůžkový apartmán s vlastní kuchyňkou, ledničkou, koupelnou, WC a balkónem. Každý pokoj je vybaven TV se satelitním příjmem. Své návštěvníky překvapí vytříbeným vkusem a prostorem, vyhovující pobytu s celou rodinou. Každý apartmán má přímý samostatný vchod. Cyklistům nabízí úschovnu kol. Samozřejmostí je i vlastní parkoviště přímo u penzionu. Součástí penzionů je i restaurace se 100 místy a 3 salónky pro pořádání různých oslav, svateb, firemních školení atd.

 

pensiony Gaudeo          pensiony Gaudeo

Více informací o tomto ubytování

 

        

 holiday park Liščí Farma

Holiday Park Liščí Farma je rozsáhlý areál v Krkonoších nabízející ubytování v hotelu, kempu, čtyřlůžkových chatkách, vybavených stanech, mongolských jurtách a nově i v tee pee. V letošním roce pro Vás máme opět spoustu novinek. Připravujeme kompletní rekonstrukci dětského hřiště a další atrakce pro děti. Budujeme MINIZOO s ovečkami, kozami a oslíkem a to vše s možností přímého vstupu mezi zvířátka. V sezoně pro děti připravujeme dětské animace s agenturou Puntík, kdy se děti naučí spoustu nových dovedností. V sezoně pořádáme dětské letní tábory - v letošním roce je to turnus Indiánské léto a Malí výtvarníci. Tyto tábory jsou i s možností příměstských táborů. Udržujeme naši tradici oslav: Den dětí 4.6. a Den otců 18.6. (s programem i pro maminky a děti) a v létě budeme opět pořádat hudební program.

Hotelové pokoje

Ubytování v hotelu je ideální variantou pro milovníky komfortu, kteří se během pobytu nechtějí o nic starat. Hotel nabízí 27 dvou až pětilůžkových pokojů s celkovou kapacitou 76 lůžek a 6 přistýlek. TV se satelitním příjmem, telefon, sprcha, WC - to vše je pro Vás plně k dispozici. A pokud máte malé děti, připravíme do pokoje i dětskou postýlku. Ubytování v hotelu zahrnuje snídani v bufetovém stylu.

 

         

Více informací o tomto ubytování

 

        

      autokempink Konopáč

Autokempink KONOPÁČ se nachází v předhůří Železných hor, 2 km od Heřmanova Městce.  Středem areálu je koupaliště s ostrůvkem uprostřed s 62 m dlouhým tobogánem. V areálu je možnost připojení Wi-fi. V blízkém okolí je vyznačeno mnoho cyklotras v pahorkaté a lesnaté krajině. Sportovat lze i v kempu, kromě plavání nabízí kemp betonová hřiště na nohejbal či volejbal, pinpongové stoly a dětské hřiště. V okolních městech je mnoho kulturních památek, přímo u kempu autobusová zastávka, cca 2km pěšky vlakové a autobusové nádraží.

Šestilůžková chata s terasou

Výherci nabízíme ubytování v jednopatrové, šestilůžkové chatě s terasou, v přímé blízkosti koupaliště, restaurace a dětského hřiště s trampolínou. V přízemí se nachází jednolůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, dále pak kuchyň a místnost se sedací soupravou. V prvním patře jsou dvoulůžkový a třílůřkový pokoj.

          

Více informací o tomto ubytování

         

       camp Bítov

Vranovská Přehrada

Chtěli bychom Vás pozvat do CAMPU Bítov na Vranovské přehradě, který je hlavně příjemným prostředím pro rodiny s dětmi.  Moravský Jadran, tak je nazýván tento kraj, který Vás zve k návštěvě. CAMP Bítov se rozkládá na příjemném místě, obepíná jednu ze zátok Vranovské přehrady ve 100m hlubokém údolí.
Můžeme Vám nabídnout ubytování v chatičkách, vlastních stanech a v nové vybudovaných zděných apartmánech  s krásným výhledem na jezero.
Koupání, rybaření, plážový volejbal, animační programy pro děti,  projížďky lodí, výlety na hrad Bítov, zřícenina Cornštejn .Úschovna a půjčovna kol.


Bungalovy

Nově vybudované 4-lůžkové apartmány se soc.zařízením, vlastní kuchyňkou, ledničkou, TV  se satelitním příjmem a venkovní teráskou. Parkování před objektem a  WIFI připojení.

         

Více informací o tomto ubytování